Dot 2 Dot. To jsou oblíbené spojovačky, které se z papíru přesunuly do aplikace na mobilu

Do smartphonů se dostává nová aplikace Dot 2 Dot, která je mobilní alternativou klasických spojovaček na papíře. I když sami nejste kdovíjak talentovaní kreslíři, předčrtnuté číslované body vás dovedou k výslednému obrazci. Pod aplikací je podepsaná česká technologická společnost STRV.

Aplikace je dostupná od září a je zdarma pro platformy iOS i Android. Za dva měsíce si podle STRV aplikaci stáhly více než 2 miliony uživatelů chytrých mobilních telefonů a průměrný strávený čas na aktivního uživatele je 30 minut denně. Společnost si od Dot 2 Dot slibuje za in-app nákupy tržby v milionech dolarů ročně.

Aplikace se podobá tradičním hlavolamům, kdy s dalšími spojovačkami roste obtížnost. Motivy jsou komplikovanější, u těch nejtěžších je třeba spojit i tisíce bodů k vytvoření obrazce. Hru je možné hrát zdarma, placené jsou nápovědy a některá speciální témata. Tato témata jsou součástí prémiového účtu, který je možné si pořídit za 209 korun měsíčně, respektive za 104 korun při ročním předplatném.

V případě nápověd jsou dostupné balíčky od 3 do 100 nápověd v cenovém rozpětí 29 až 449 korun. Většina současných příjmů z aplikace plyne především z nákupu nápověd, STRV ovšem očekává nárůst zájmu o účet Premium s rostoucím počtem prémiového obsahu, na kterém nyní pracuje s řadou ilustrátorů.

Stáhněte si aplikaci Dot 2 Dot:

 

 

Diskuze (1) Další článek: Brojí proti iPhonu X. Samsung Galaxy S9 má nabídnout vylepšený oční skener

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Zábavné, Prémiový obsah, Dot, Obrazec, Cenové rozpětí, Současný příjem, Rostoucí počet, STRV, Dolar, Papír, Nová aplikace, Speciální téma, Aplikace, Roční předplatné, Prémiový účet, Uživatelé, Aktivní uživatel, Nápověda, Mobil

Určitě si přečtěte

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

** Zenfone 4 Pro se pouští do boje s těmi nejlepšími z nejlepších ** Nabízí hodně výkonu, povedené UI a propracovaný fotoaparát ** Cena přes dvacet tisíc korun značí hodně sebedůvěry. Je oprávněná?

Dnes | Vrbacký Jakub

Huawei Mediapad M3 Lite 10: Překvapivě zajímavý společník [recenze]

Huawei Mediapad M3 Lite 10: Překvapivě zajímavý společník [recenze]

** Po vzoru 8palcového modelu má i ten 10palcový čtečku otisků prstů ** Zaujme kvalitní kovovou konstrukcí a čtveřicí reproduktorů ** S papírově horších hardwarem se dokáže vyrovnat s grácií

17.  1.  2018 | Měchura Milan | 7