Drby od Oskara: co dalšího nás čeká v listopadu?

Máme informace o dvou akcích, které Oskar chystá na listopad. Budete moci zdarma posílat obrázky a možná získáte bonus při dobití své starší Oskarty.
Drby od Oskara: co dalšího nás čeká v listopadu?

Ačkoli tiskové oddělení Oskara následující novinky ještě oficiálně neoznámilo a naše informace pocházejí z jiných zdrojů, máme důvod jim věřit. Přesto zde stále zůstává malé riziko, že něco může být nakonec jinak.

Pokud si mezi 4. listopadem a 3. prosincem ke svému tarifu aktivujete balíček Moje melodie, loga a obrázky, a pokud zároveň budete mezi prvními šedesáti tisíci uživateli, kteří takto učiní, máte nárok na bonus. Po následující zúčtovací období budete moci tento balíček používat zdarma. Aktivace bude možná jen přes hlasovou či internetovou samoobsluhu, raději s ní ale ještě počkejte, než Oskar tuto akci oficiálně vyhlásí.

Během listopadu se u Oskara setkáme s novým programem „Získejme je nazpět“, který se bude snažit oživit neaktivní uživatele Oskaret. Proč zrovna teď? Před rokem se k Oskartám díky vánoční akci dostala řada lidí, z nichž někteří strčili kartu SIM do šuplíku. Pokud mezi ně patříte a dostanete informační SMS, dobijte Oskartu kreditem nejméně 400 Kč a Oskar vám k tomu přidá bonus 77 Kč. Vidíme v tom ale jeden háček: pokud Oskartu nepoužívám, jak se dozvím, že mi na ni přišla textovka?

Diskuze (43) Další článek: Delší zkušenosti se Sony Ericssonem P800

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar, Listopad

Určitě si přečtěte