Dřevěný luxus: masivní stojánek na mobil

Nedávno jsem na MobilManii představil stojánky na mobil z „tlustších drátků“, které vypadají jako chlapec a dívka. Zajímavý stojánek rovněž nabízí firma Veset - tentokrát nejde o veseé panáčky, ale o pořádký stojan z bukového dřeva, který se hodí i na stůl ředitelů.
Dřevěný luxus: masivní stojánek na mobil

Stojánek je vyroben z bukového dřeva a má tvar polokoule. Podle výrobce „pasuje“ na stůl jak studenta, tak ředitele. Opravdu: stojánek je velmi decentní a hodí se kamkoliv: domů i do kanceláře. Díky velké základně je velmi stabilní. Je vybroušen a nalakován; ovšem právě lakování by mohlo být důslednější, protože v některých místech se lak vpil do dřeva a povrch stojánku je zde hrubší. Kolega Marek Lutonský, který mimochodem vystudoval nábytkářství na VŠ, tvrdí, že kdyby se stojánek ve stávajícím stavu obrousil a nanesla se na něj ještě jedna vrstva laku, byl by jeho povrch dokonalý. Z dálky však nic nepoznáte a těžko necháte hosty na stojan sahat.

Uvnitř (v místě, kam vkládáte mobil) je stojánek vyplněn černým semišem, který je na omak velmi příjemný. Na přední straně je kovový štítek, do kterého lze vyrýt jméno nebo logo společnosti a ze stojánku může být vhodný dárek.

Celkové provedení je velmi drobré, až na zmíněnou drobnou vadu, která je ovšem kusová: záleží na tom, odkud byl z desky stojánek vyřezán, druhý stojánek, který jsme na dostali „test“, už byl v pořádku. Jde o luxusní vylepšení vašeho psacího stolu a mobil se vám už nebude válet tam, kde jej omylem zapomenete. Stojánek stojí 299 korun s daní a zapůjčila nám jej společnost Veset.

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (3) Další článek: Zjistěte si tarif kteréhokoliv uživatele Oskara

Témata článku: Příslušenství, Luxus, Sto, Stojánek, Mobil


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9