Dřevěný luxus: masivní stojánek na mobil

Nedávno jsem na MobilManii představil stojánky na mobil z „tlustších drátků“, které vypadají jako chlapec a dívka. Zajímavý stojánek rovněž nabízí firma Veset - tentokrát nejde o veseé panáčky, ale o pořádký stojan z bukového dřeva, který se hodí i na stůl ředitelů.
Dřevěný luxus: masivní stojánek na mobil

Stojánek je vyroben z bukového dřeva a má tvar polokoule. Podle výrobce „pasuje“ na stůl jak studenta, tak ředitele. Opravdu: stojánek je velmi decentní a hodí se kamkoliv: domů i do kanceláře. Díky velké základně je velmi stabilní. Je vybroušen a nalakován; ovšem právě lakování by mohlo být důslednější, protože v některých místech se lak vpil do dřeva a povrch stojánku je zde hrubší. Kolega Marek Lutonský, který mimochodem vystudoval nábytkářství na VŠ, tvrdí, že kdyby se stojánek ve stávajícím stavu obrousil a nanesla se na něj ještě jedna vrstva laku, byl by jeho povrch dokonalý. Z dálky však nic nepoznáte a těžko necháte hosty na stojan sahat.

Uvnitř (v místě, kam vkládáte mobil) je stojánek vyplněn černým semišem, který je na omak velmi příjemný. Na přední straně je kovový štítek, do kterého lze vyrýt jméno nebo logo společnosti a ze stojánku může být vhodný dárek.

Celkové provedení je velmi drobré, až na zmíněnou drobnou vadu, která je ovšem kusová: záleží na tom, odkud byl z desky stojánek vyřezán, druhý stojánek, který jsme na dostali „test“, už byl v pořádku. Jde o luxusní vylepšení vašeho psacího stolu a mobil se vám už nebude válet tam, kde jej omylem zapomenete. Stojánek stojí 299 korun s daní a zapůjčila nám jej společnost Veset.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Příslušenství, Luxus, Mobil

Určitě si přečtěte

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

** Healbe GoBe 2 přináší na trh funkce, které nikdo jiný nenabízí ** Technologie Flow dokáže změřit přijaté kalorie automaticky ** Jako jeden z prvních vám GoBe 2 změří i krevní tlak

Dnes | Měchura Milan | 1

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

** Takový výběr je jednoduchý, ale takový mobil pravděpodobně nechcete. ** Takže se zaměříme na výběr ochrany. Jaké pouzdro vybrat? ** Připravte se, že bez kompromisu to nepůjde.

8.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 20

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

4.  10.  2017 | Kůžel Filip | 4