Druhý Essential zatím nebude. Šušká se, že Andy Rubin chce prodat celou firmu

Krásný, bezrámečkový, kontroverzní, plný zajímavých technologií i dětských nemocí a opakovaně zlevněný. Takový je Essential PH-1, který budí pozornost i rok od představení (30. května 2017). Veřejnost čeká, jestli přijde nástupce.

...a momentálně to vypadá, že v roce 2018 to nebude. Výrobce se spíše zaměří na produkty pro chytrou domácnost, kde nepanuje taková konkurence a celé odvětví raketově roste. Projekt Essential Home vypadá velmi dobře.

Spekuluje se ale také o tom, že by Andy Rubin společnost rád prodal. Ať už to dopadne jakkoliv, bylo by dobré, kdyby firma ze světa mobilních telefonů nezmizela. První model byl přece jen vítaným zpestřením.

A nakonec to vypadá, že se mu konečně daří. Vždyť z nedávno představené trojice barev jsou už dvě vyprodané.

Váš názor Další článek: Nové HTC U12+ můžete mít o dva tisíce levněji. Stačí se registrovat do HTC Clubu

Témata článku: Essential, Spekulace, Chytrá domácnost, Andy Rubin, Celá firma, Zajímavá technologie, Celé odvětví, Mobilní telefon, Firma, Představená trojice, Essential pH, První model, Dětská nemoc


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113