Eurotel: … když je v Praze abnormální hic!

Minulý týden jste mohli jednoduše poznat uživatele sítě Eurotel s přeplaceným počasím v rámci informačních MMS zpráv. Procházeli se totiž jen v šortkách a nátělníku. Proč? Eurotel zasílal pochybné informace.
Eurotel:  … když je v Praze abnormální hic!

Tipovací závody

Předpověď počasí je ošemetná záležitost. Nikdy není stoprocentně zaručené, že včerejší předpovědi ohledně následujícího dne budou vyslyšeny. Proto každý z nás již od začátku počítá s několika stupňovou odchylkou.

V pondělí se ovšem Eurotel vyznamenal a v předpovědi počasí, která se týkala následujících dnů, uvedl nesmyslné údaje.  Jistě mi dáte zapravdu, že minulý týden to k vodě nevypadalo, ale pokud bychom se spoléhali výhradně na předpověď počasí od Eurotelu, mohli bychom nabít takového dojmu.

Klepněte pro větší obrázek
Ano, vidíte správně; 4-29° C v úterý :)

Eurotel tomu dal korunu

Podle Eurotelu jste si totiž v pondělí mohli vychutnat 26 °C a to už je pořádné babí léto. Pozadu nezůstalo ani úterý se svými 29 °C.

Předpověď počasí „nevymýšlí“ Eurotel, ale zpracovává mu jej jiná společnost. Měl by ale za obsah ručit. Otázkou zůstává, zda se vyplatí platit za nesmyslné informace, jako byla tato nepovedená předpověď počasí s tolerancí plus mínus 25 °C.

Diskuze (30) Další článek: Nový Siemens SX56 – to už tady bylo!

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Euro

Určitě si přečtěte