Eurotel: … když je v Praze abnormální hic!

Minulý týden jste mohli jednoduše poznat uživatele sítě Eurotel s přeplaceným počasím v rámci informačních MMS zpráv. Procházeli se totiž jen v šortkách a nátělníku. Proč? Eurotel zasílal pochybné informace.
Eurotel:  … když je v Praze abnormální hic!

Tipovací závody

Předpověď počasí je ošemetná záležitost. Nikdy není stoprocentně zaručené, že včerejší předpovědi ohledně následujícího dne budou vyslyšeny. Proto každý z nás již od začátku počítá s několika stupňovou odchylkou.

V pondělí se ovšem Eurotel vyznamenal a v předpovědi počasí, která se týkala následujících dnů, uvedl nesmyslné údaje.  Jistě mi dáte zapravdu, že minulý týden to k vodě nevypadalo, ale pokud bychom se spoléhali výhradně na předpověď počasí od Eurotelu, mohli bychom nabít takového dojmu.

Klepněte pro větší obrázek
Ano, vidíte správně; 4-29° C v úterý :)

Eurotel tomu dal korunu

Podle Eurotelu jste si totiž v pondělí mohli vychutnat 26 °C a to už je pořádné babí léto. Pozadu nezůstalo ani úterý se svými 29 °C.

Předpověď počasí „nevymýšlí“ Eurotel, ale zpracovává mu jej jiná společnost. Měl by ale za obsah ručit. Otázkou zůstává, zda se vyplatí platit za nesmyslné informace, jako byla tato nepovedená předpověď počasí s tolerancí plus mínus 25 °C.

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Euro

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1