Eurotel: 2 MB dat zdarma a tři měsíce bez paušálu

Eurotel se zřejmě zhlédnul v konkurenční nabídce Oskara a od prvního března připravil nabídku, která má podpořit mobilní internetování.
Eurotel: 2 MB dat zdarma a tři měsíce bez paušálu

Volná data

Každý zákazník, který si v období od prvního března 2002 do jednatřicátého května 2002 aktivuje program Data, neplatí první tři měsíce měsíční poplatek. A navíc během prvních 3 měsíců po aktivaci získáte každý měsíc 100 volných minut a 2 MB volných dat pro připojení ke službě Mobile internet.

Tato nabídka je dostupná všem stávajícím i novým zákazníkům služby Eurotel GSM. Nabídka platí pro aktivace programu DATA – první měsíc zvýhodněné nabídky začíná běžet následujícím dnem po aktivaci a končí posledním dnem zúčtovacího období. Tyto volné minuty a volné MB pro připojení ke službě Mobile internet nelze čerpat právě v den aktivace programu DATA, měsíční poplatek je ale nulový již od okamžiku aktivace.

Snížené poplatky?

Pro podporu této akci nebízí Eurotel za speciální cena také dva mobilní přístroje ze své nabídky. Jsou to:

  • Nokia 6210 za 5 995 korun,
  • Nokia CardPhone 2.0 za 7 995 korun.

Zdá se, že se Eurotel zhlédnul v nabídce Oskara, který komerční spuštění služby Oskar GPRS: Vždy připojen podpořil dvouměsíčním levnějším provozem – dává vám jeden MB zdarma a odpustí vám měsíční poplatek ve výši 205 korun. Nezbývá tedy jen čekat, s jakou nabídkou vyrukuje Paegas, který se podle našich informací připravuje na masivní rozvrat českého mobilního trhu. Bude to stát za to?

Poznámka: O dalších novinkách Eurotelu si můžete přečíst v jiném článku.

Témata článku: Operátoři, O2, Paušál, EU, Zdarma, Nokia 6210 Navigator, Měsíc, Euro

Určitě si přečtěte

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

** Tarif A měl mít 100 GB, „béčko“ 5 GB. Nakonec mají 150 MB až 1 GB ** Tarif pro lidi, kteří hodně volají nabízí 3000 minut za 499 Kč ** Veřejnou soutěž vyhrál brněnský virtuální operátor Fayn

12.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 64

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14