Eurotel a balíček pro náročné: 2,20 Kč/min

Eurotel v minulých dnech uvedl balíček pro velmi náročné telefonisty. Volání bude v následujících měsících plných shonu třeba víc než dost, a tisíc volných minut by proto mohlo přijít vhod. Přijde vhod i vám?
Eurotel a balíček pro náročné: 2,20 Kč/min
Eurotel v tichosti představil exkluzivní balíček pro výhodnější volání. Za 2 261 Kč si můžete dopřát rovných 1 000 minut volání do všech mobilních i pevných sítí v České republice na dobu celých čtyř měsíců. Na první pohled se částka přesahující dva tisíce korun může zdát vysoká, při srovnání průměrné minutové ceny hovoru se standardními tarify však zjistíte opak.

Konkurence nemá

O balíčku tisíce volných minut jsme se dověděli díky příspěvku v diskusním fóru. Netroufám si odhadovat, proč se Eurotel s touto nabídkou zatím nijak neprezentoval na veřejnosti.

Pokud jste si výše zmiňovanou diskuse přečetli celou, jistě jste narazili na informaci, že volné minuty je nutné vyčerpat rovnoměrně během čtyř měsíců, na které jsou aktivovány. Na každý měsíc by tak vycházelo 250 minut. Podle informací infolinky je však tato informace mylná a jak si volné minuty rozložíte, záleží jen a jen na vás. Podle informací Eurotelu je navíc tato akce učena pro každého, nikoli jen pro oslovené zákazníky. To je dobrá zpráva.

Za více korun více volání

Budete-li hledat podobnou nabídku v cenících konkurenčních mobilních operátorů, nejspíše neuspějete. Operátoři se v takových případech zaměřují spíše na nižší objemy, protože tisíc minut je slušná dávka i pro firemního zákazníka.

Zatímco u T-Mobilu jednorázové zvýhodnění pro vyšší frekvence hovorů prakticky nenajdete, Oskar, i když jen v omezené míře, podobný balíček nabízí. Jmenuje se Moje dlouhé hovory a čerpat jej můžete v případě nevyužití nabídky koupě dotovaného telefonu. Bez aktivačních poplatků za měsíční paušál ve výši 107,10 Kč tak získáte 5 hovorů zdarma, tedy až 300 volných minut. Minuty je však možné čerpat jen v Oskarově síti.

  Eurotel - 1000 minut Oskar - Moje dlouhé hovory
Aktivace 2 261 Kč zdarma
Měsíční poplatek 0 Kč 107,10 Kč
Počet volných minut 1 000 max. 300 (5 hovorů*)
* pozn. volné minuty je možné využít jen pro volání do vlastní sítě

Volejte o sto šest

Pro koho a jak tedy může být tento bonusový balíček výhodným? Při pohledu na tisíc volných minut se přímo nabízí srovnání s tarifem Eurotel Diamant. V případě Diamantu je tisíc volných minut nabízeno za měsíční paušál 3 689,20 Kč. K balíčku volání zdarma není třeba žádných měsíčních poplatků.

Budeme-li navíc brát měsíční paušál jen jako poplatek za volné minuty, pak jedna volná minuta volání s tarifem Diamant vyjde na 3,69 Kč, zatímco s balíčkem tisíce volných minut teoreticky zaplatíte za jednu minutu hovoru pouhých 2,26 Kč bez ohledu na to, do jaké sítě voláte. K volným minutám je třeba navíc připočítat i jednotky vašeho standardního paušálu, za které máte zaplaceno s tím, že volné minuty vašeho paušálního programu jsou čerpány prioritně. Až po jejich vyčerpání tedy provoláváte volné minuty ze speciálního tisícového balíčku.

Samozřejmě není možné zapomenout na standardní omezení podobných nabídek. Hovory se tedy nevztahují na volání v roamingu, mezinárodní hovory, NetCall*55, ET Asistent 1188, Audiotexové služby, informační služby a operátorské služby ostatních operátorů.

Jak pro koho

Eurotel přišel se zajímavou nabídkou. Zajímavější je o to více, že přichází v čase, kdy pomalu začínají pravidelné předvánoční shony. Tisíc minut na čtyři měsíce je pak dalším z možností, jak si může Eurotel své zákazníky udržet i během vánočních svátků a nového roku, kdy jsou výdaje za mobilní služby pravidelně nejvyšší.

Diskuze (14) Další článek: Finále je tady - aneb pohled na konec 20Lives

Témata článku: Operátoři, O2, EU, A/B, Min, Předvánoční shon, Kč/min, Bonusový balíček, Euro, Volná minuta, Balíček


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15