Eurotel a T-Mobile rozdávají tisíce volných minut zdarma

Eurotel připravil pro nové zákazníky lákavou akci, ve které přidává až 300 volných minut měsíčně po dobu dvou let. Zjistili jsme, že T-Mobile chystá protiúder. Stávajícím zákazníkům bude rozdávat balíčky až se šesti tisíci volnými minutami.
Eurotel a T-Mobile rozdávají tisíce volných minut zdarma

Eurotel: volné minuty navíc každý měsíc

Eurotel chce získat nové zákazníky a připravil pro ně lákavou akci. Kromě nové služby Eurotel Spolu, ve které nabízí slevu 25 % na volání mezi přáteli, nabízí novým paušálním zákazníkům volné minuty navíc pro volání do všech sítí. Akce platí do 31. října 2005.

Zákazník získává nárok na volné minuty, pokud si aktivuje nové telefonní číslo s některým ze zvýhodněných tarifů Max. Jinými slovy to také znamená, že se smluvně operátorovi zaváže k využívání jeho služeb po dobu dvou let a nebude mít nárok na dotovaný telefon. Nabídku nelze využít k aktivaci nového telefonního čísla se standardními tarify a se speciálními tarify Eurotel Individiual, Eurotel Start, Eurotel Pohoda ani k datovým tarifům.

V následující tabulce je uvedeno, kolik volných minut dostanete ke každému tarifu. Připomínám, že se jedná o volné minuty pro volání do všech sítí v rámci ČR, mimo linky zpoplatněné zvláštní sazbou. U vyšších tarifů budou dostávat zákazníci volné minuty navíc po dobu dvou let, u nižších pouze jeden rok.

Tarif volné minuty
měsíčně navíc
doba platnosti volných minuty
navíc celkem
Diamant Max 300 2 roky 7 200
Platinum Max 250 2 roky 6 000
Gold Max 200 2 roky 4 800
Silver Max 30 1 rok 360
Bronz Max 15 1 rok 180
SMS Max 15 1 rok 180

Volné minuty navíc lze využít pouze v daném zúčtovacím období a nepřevádí se do dalšího. Pokud zákazník v době čerpání bonusových volných minut změní svůj původní tarif na nižší, ztrácí na nabídku nárok.

T-Mobile: až hodina denně volání zdarma

Oslavy prvenství T-Mobilu jakoby nekončily. Už od včerejška víte, že operátor připravil akci, v jejímž rámci bude svým zákazníkům účtovat jen každou druhou odeslanou SMS. Navíc jsme zjistili, že se chystá i něco dalšího. Informace o této nové nabídce nejsou oficiální, máme ale dobrý důvod jim věřit.

Akce bude zřejmě určena jen stávajícím zákazníkům, kteří prodlouží svoji smlouvu na dobu určitou. Odměnou jim bude velký balík volných minut pro volání do vlastní nebo pevné sítě. Počet volných minut je závislý na tarifu, bude se jednat o desetinásobek běžného měsíčního objemu volných minut. Limit pro čerpání tohoto volného volání jsou tři měsíce.

Má to však háček. Akce je totiž určena pouze pro tarify T250 a T600, včetně zvýhodnění HIT, dále pro e250+50 a starší tarify Tarif 200 a Tarif 400, rovněž včetně zvýhodnění HIT. Balík volných minut je pak ale dosti objemný. Jednoduchým přepočtem lze zjistit, že s tarify T400 a T600 získáte přes hodinu volného volání každý den po dobu tří měsíců. Ovšem pouze do vlastní nebo pevné sítě.

Tarif

volné minuty navíc

doba použitelnosti

T250, T250 HIT, e250+50
Tarif 200, Tarif 200 HIT

2 500

3 měsíce

T600, T600 HIT
Tarif 400, Tarif 400 HIT

6 000

3 měsíce

Na vypotřebování bonusových volných minut má zákazník tři měsíce, všechny ale může provolat třeba hned první měsíc. Po vyčerpání nebo uplynutí tříměsíční lhůty je příděl volných minut standardní, podle tarifu.

Akce bude platit automaticky, nebude ji nutné nijak aktivovat a operátor nebude vyžadovat ani žádný poplatek. Při následném převodu smlouvy nebo změně tarifu na nižší ztrácí zákazník na volné jednotky nárok. Nabídka by měla platit v období 1. 9.–31. 10. 2005.

(Ale ještě jednou: tohle je zatím neoficiální.)

Diskuze (33) Další článek: Yakumo DeltaX: kapesní počítač s navigací (recenze)

Témata článku: Operátoři, O2, T-Mobile, Zdarma, EU, Tis, Velký balík, Min, Tisíc, Euro, Eurotel Start, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10