Eurotel a vánoční boj o přízeň zákazníků

Eurotel se na Vánoce rozhodl zapojit své zákazníky do soutěže o neobvyklé zájezdy a mobilní telefony. Také jim nabízí snížení aktivačních poplatků.
Eurotel a vánoční boj o přízeň zákazníků

Včera odstartovala velká vánoční SMS hra Eurotelu. Všichni stávající zákazníci obdrží do poloviny prosince poštou nebo formou SMS osobní herní kód, a tak se budou moci hry zúčastnit. Noví zákazníci svůj kód naleznou ve vánočních Go sadách nebo u vánočních telefonů.

Vyhrává skutečně každý

Podmínkou účasti v soutěži je odeslání SMS s klíčovým slovem VANOCE následovaným soutěžním kódem na číslo 999235. Každá herní esemeska obdrží pořadové číslo, podle něhož bude určeno, kterou výhru hráč získává. Soutěžní SMS je zpoplatněna standardní sazbou dle tarifu zákazníka.

Největším lákadlem je asi hlavní výhra – zájezd do Ledového hotelu ve Švédsku. Dále mohou hráči získat pobyt v horkých lázních na Islandu, výlet do Petrohradu, prodloužený víkend v některém z evropských měst nebo výlet horkovzdušným balónem. Ve hře jsou samozřejmě také mobilní telefony.

Všichni, kteří se SMS hry zúčastní a nevyhrají některou z hlavních cen, obdrží deset volných esemesek. Výhercem se tedy nakonec stane každý zákazník, který vstoupí do hry a splní její podmínky.

Na Staroměstském náměstí v Praze při této příležitosti vyroste ledové království. Uprostřed něho bude ledová plocha, která bude sloužit jako kluziště. Slavnostní otevření je naplánováno na 30. listopadu na 17 hodin a sklouznout se můžete až do 29. prosince 2003. Přijet má mimo jiné i islandský sochař, který bude přímo na místě vytvářet sochy z ledu.

Noví i staří zákazníci si přijdou na své

Ve vánoční nabídce jsou také speciální malé Go sady. Za 150 Kč získáte kartu SIM s přednabitým kreditem ve výši padesát korun. Nebo si můžete pořídit zvýhodněné Go sady s telefony Siemens A55 a Philips Phisio 121 za 1 995 Kč. Pro nové zákazníky předplacených služeb je ve všech vánočních Go sadách přednastaven tarif Special Go.

Stávající zákazníci paušálních služeb se mohou těšit ze zvýhodnění aktivačních poplatků. Pro zájemce o dotovaný telefon klesla aktivace z 2 995 Kč na 995 Kč. Aktivace u nedotovaných telefonů je snížena ze 495 Kč na 1 Kč.

Slevy se dočkají i zájemci o neomezený internet, kteří mohou tarif Data Nonstop aktivovat za 1 045 Kč oproti původním 3 145 Kč. Jako vánočním dárek se vám může hodit dotovaný modem Siemens MC 35i terminal pro připojení domácího PC, a to za pouhou korunu.

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Siemens A55

30 komentářů

Nejnovější komentáře

 • xxx 24. 11. 2003 13:00:07

  Uz jsem to parkart psal:

  Cena aktivace slouzi na castecnou...

 • josef 23. 11. 2003 3:28:51
  kdyz podepises neco co se sam neobtezujes precit nebo o to pozadat tak...
 • Petr 22. 11. 2003 23:04:49
  U ET jsem od roku 1998 a nyní používám DataNostop na tandemu a jinak mám...
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení