Eurotel Benefit: k novému telefonu levněji a rychleji

Získat nový telefon ze speciální nabídky lze nyní s nižším počtem Benefit bodů. Nově můžete využít i darované Benefit body. Objasníme vám, jak na to a také jak on-line dobít kredit Go.
Eurotel Benefit: k novému telefonu levněji a rychleji

Věrnostní program Eurotel Benefit doznal počátkem května několika zásadních změn. Stručně řečeno - většinou ku prospěchu zákazníka. Asi největší novinkou je možnost získat nový telefon ze speciální nabídky za nižší počet Benefit bodů. Celá finta spočívá v tom, že část ceny uhradíte pomocí Benefit bodů a zbytek doplatíte přímo na prodejně. Svůj vyhlédnutý telefon tak hlavně můžete získat za zajímavé ceny a podstatně rychleji než v případě střádání Benefit bodů až do plné částky.

Klepněte pro větší obrázekDalší podstatnou změnou je novinka, díky níž můžete své bodové konto rozšířit i o darované Benefit body. Výsledkem je opět rychlejší získání nového telefonu. V současné době je množství darovaných bodů omezeno maximálně na 5 tisíc bodů.

Jak získat nový telefon z Benefit nabídky?

Nejprve si zjistěte výši vašeho Benefit konta (například zde). Poté si vyhlédnutý telefon ze speciální nabídky objednejte pomocí jednoho ze čtyř způsobů – zákaznická linka *11, pošta, fax, e-mail. Poté už následuje cesta na prodejnu, kde použijete finanční poukázku, která vám bude odečtena z ceny telefonu. Prodejny s on-line připojením lze navštívit i bez poukázky. 

Poslední z novinek týkající se programu Benefit se vztahuje ke službě Go. Od 1. května lze dobíjet kredit jakéhokoli mobilního telefonu Go pomocí Benefit bodů, a to bez čekání na poukázku a bez kupónu. Tedy on-line. Cesty k on-line nabití jsou opět čtyři – zmíněné v předchozím odstavci.

Jak se stát členem věrnostního programu Benefit?

Členem se stává každý, kdo během tří po sobě jdoucích zúčtovacích obdobích provolá alespoň padesát minut měsíčně. Poté již s každým dalším zavoláním zvyšujete svůj obnos ve virtuálním Benefit kontu. Detailní návod pro využití všech výhod programu Eurotel Benefit naleznete zde.

Témata článku: Operátoři, O2, EU

Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení