Eurotel Benefit: k novému telefonu levněji a rychleji

Získat nový telefon ze speciální nabídky lze nyní s nižším počtem Benefit bodů. Nově můžete využít i darované Benefit body. Objasníme vám, jak na to a také jak on-line dobít kredit Go.
Eurotel Benefit: k novému telefonu levněji a rychleji

Věrnostní program Eurotel Benefit doznal počátkem května několika zásadních změn. Stručně řečeno - většinou ku prospěchu zákazníka. Asi největší novinkou je možnost získat nový telefon ze speciální nabídky za nižší počet Benefit bodů. Celá finta spočívá v tom, že část ceny uhradíte pomocí Benefit bodů a zbytek doplatíte přímo na prodejně. Svůj vyhlédnutý telefon tak hlavně můžete získat za zajímavé ceny a podstatně rychleji než v případě střádání Benefit bodů až do plné částky.

Klepněte pro větší obrázekDalší podstatnou změnou je novinka, díky níž můžete své bodové konto rozšířit i o darované Benefit body. Výsledkem je opět rychlejší získání nového telefonu. V současné době je množství darovaných bodů omezeno maximálně na 5 tisíc bodů.

Jak získat nový telefon z Benefit nabídky?

Nejprve si zjistěte výši vašeho Benefit konta (například zde). Poté si vyhlédnutý telefon ze speciální nabídky objednejte pomocí jednoho ze čtyř způsobů – zákaznická linka *11, pošta, fax, e-mail. Poté už následuje cesta na prodejnu, kde použijete finanční poukázku, která vám bude odečtena z ceny telefonu. Prodejny s on-line připojením lze navštívit i bez poukázky. 

Poslední z novinek týkající se programu Benefit se vztahuje ke službě Go. Od 1. května lze dobíjet kredit jakéhokoli mobilního telefonu Go pomocí Benefit bodů, a to bez čekání na poukázku a bez kupónu. Tedy on-line. Cesty k on-line nabití jsou opět čtyři – zmíněné v předchozím odstavci.

Jak se stát členem věrnostního programu Benefit?

Členem se stává každý, kdo během tří po sobě jdoucích zúčtovacích obdobích provolá alespoň padesát minut měsíčně. Poté již s každým dalším zavoláním zvyšujete svůj obnos ve virtuálním Benefit kontu. Detailní návod pro využití všech výhod programu Eurotel Benefit naleznete zde.

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Euro, Telefon

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1