Eurotel CDMA: od pondělí a za 1 200 Kč (přehled článků)

Integrovaný fotoaparát – nebezpečná hračka? - LG C1200: telefon nebo šperk - Proč se nevyrábějí mobily pro důchodce - Oskarovy nové tarify. Neuniklo vám něco? Připravili jsme přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Eurotel CDMA: od pondělí a za 1 200 Kč (přehled článků)

Eurotel CDMA: od pondělí a za 1 200 Kč
Bude mít Eurotel fronty v prodejnách? Pokud se vyplní naše neoficiální informace, tak určitě. V pondělí se koná tisková konference, kde má být ohlášeno spuštění vysokorychlostního mobilního internetu přes CDMA. Známe ceny a další podrobnosti.

 

Integrovaný fotoaparát – nebezpečná hračka?
Slučování technologií v mobilních zařízeních je bezpochyby úžasná věc. Na jednom místě můžeme mít přehrávač hudby, rádio i internet. Jak moc je ale tato integrace bezpečná? Co třeba takový vestavěný fotoaparát?

 

LG C1200: telefon nebo šperk? (recenze)
V nabídce operátora T-Mobile se před několika týdny objevil stylový mobil ladných tvarů, který se vyznačuje snadným ovládáním a základní multimediální výbavou. Pokud vaše něžná polovička touží po novém mobilu, určitě nepřehlédněte nové LG C1200.

 

Kam s mobilem při jízdě na kole?
Občas k nám do redakce přijde vzkaz od čtenářů s nějakým zajímavým nápadem. Nedávno opět přišel jeden takový a nápad se nám zalíbil natolik, že jsme se jej rozhodli jej uveřejnit. Pokud patříte mezi cykloturisty, určitě naše rozhodnutí uvítáte.

 

Aktuálně: Oskarovy nové tarify
Na dnešní tiskové konferenci představí Oskar již třetí generaci svých tarifních programů. Ta si přitom vzala z obou generací to nejlepší – z té druhé služby a větší počty volných minut a z té první stejné ceny za volání kdykoliv a kamkoliv. K tomu všemu pak přidejte „tarif netarif“ a máte tu Naplno všechny nové tarify v celé jejich kráse. A jaké jsou?

 

Oskarovy nové tarify - detailní analýza
Oskar dnes představil nové tarify, my vám přinášíme jejich detailní srovnání s tarify konkurence. Vyplatí se přejít na nové Oskarovy tarify a nebo je lepší zůstatu Eurotelu či T-Mobilu? A jak si stojí Rozjezd Naplno mezi předplacenými kartami?

 

Proč se nevyrábějí mobily pro důchodce?
Výrobci chrlí jeden chytřejší mobil za druhým, z funkcí dominují megapixelové fotoaparáty, hudební přehrávače a další složitosti. Výsledkem je pouze nepřehledné ovládání. Kdo ale myslí na naše nejstarší spoluobčany? Jaký mobil byste vybrali vaší babičce?

 

Jak jsou rychlé vaše mobily (doplnění)
V polovině června jsme vydali na MobilManii článek o měření výpočetní rychlosti mobilních telefonů pomocí programu FloatTest. Nyní jsme po více než měsíci shrnuli výsledky dalších měření a sestavili porovnávací tabulku.

 

Můj mobil: Siemens CX65
(čtenářská recenze) Mobilní telefon Siemens CX65 se u nás začal prodávat teprve nedávno. Jedná se o velmi dobře vybavený mobil střední třídy. Za krátkou dobu, co je na trhu, si jej stačilo oblíbit již mnoho uživatelů.

 

Můj mobil: Sony Ericsson Z600
(čtenářská recenze) Další příspěvek do soutěže Můj mobil je od uživatele, který delší dobu používá nejvybavenější véčko Sony Ericssonu, model Z600. To se vyznačuje zejména pokročilými funkcemi a netradiční konstrukcí.

Témata článku: Ostatní, CDMA, EU, LG C1200, Siemens CX65, Sony Ericsson Z600

Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

** Soudnímu dvoru EU se nelíbí The Pirate Bay ** Ale stejně tak i další weby s warezem ** Je to soumrak pirátství v Evropě?

18.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 26


komerční sdělení

Komerční sdělení