Eurotel CDMA: od pondělí a za 1 200 Kč (přehled článků)

Integrovaný fotoaparát – nebezpečná hračka? - LG C1200: telefon nebo šperk - Proč se nevyrábějí mobily pro důchodce - Oskarovy nové tarify. Neuniklo vám něco? Připravili jsme přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Eurotel CDMA: od pondělí a za 1 200 Kč (přehled článků)

Eurotel CDMA: od pondělí a za 1 200 Kč
Bude mít Eurotel fronty v prodejnách? Pokud se vyplní naše neoficiální informace, tak určitě. V pondělí se koná tisková konference, kde má být ohlášeno spuštění vysokorychlostního mobilního internetu přes CDMA. Známe ceny a další podrobnosti.

 

Integrovaný fotoaparát – nebezpečná hračka?
Slučování technologií v mobilních zařízeních je bezpochyby úžasná věc. Na jednom místě můžeme mít přehrávač hudby, rádio i internet. Jak moc je ale tato integrace bezpečná? Co třeba takový vestavěný fotoaparát?

 

LG C1200: telefon nebo šperk? (recenze)
V nabídce operátora T-Mobile se před několika týdny objevil stylový mobil ladných tvarů, který se vyznačuje snadným ovládáním a základní multimediální výbavou. Pokud vaše něžná polovička touží po novém mobilu, určitě nepřehlédněte nové LG C1200.

 

Kam s mobilem při jízdě na kole?
Občas k nám do redakce přijde vzkaz od čtenářů s nějakým zajímavým nápadem. Nedávno opět přišel jeden takový a nápad se nám zalíbil natolik, že jsme se jej rozhodli jej uveřejnit. Pokud patříte mezi cykloturisty, určitě naše rozhodnutí uvítáte.

 

Aktuálně: Oskarovy nové tarify
Na dnešní tiskové konferenci představí Oskar již třetí generaci svých tarifních programů. Ta si přitom vzala z obou generací to nejlepší – z té druhé služby a větší počty volných minut a z té první stejné ceny za volání kdykoliv a kamkoliv. K tomu všemu pak přidejte „tarif netarif“ a máte tu Naplno všechny nové tarify v celé jejich kráse. A jaké jsou?

 

Oskarovy nové tarify - detailní analýza
Oskar dnes představil nové tarify, my vám přinášíme jejich detailní srovnání s tarify konkurence. Vyplatí se přejít na nové Oskarovy tarify a nebo je lepší zůstatu Eurotelu či T-Mobilu? A jak si stojí Rozjezd Naplno mezi předplacenými kartami?

 

Proč se nevyrábějí mobily pro důchodce?
Výrobci chrlí jeden chytřejší mobil za druhým, z funkcí dominují megapixelové fotoaparáty, hudební přehrávače a další složitosti. Výsledkem je pouze nepřehledné ovládání. Kdo ale myslí na naše nejstarší spoluobčany? Jaký mobil byste vybrali vaší babičce?

 

Jak jsou rychlé vaše mobily (doplnění)
V polovině června jsme vydali na MobilManii článek o měření výpočetní rychlosti mobilních telefonů pomocí programu FloatTest. Nyní jsme po více než měsíci shrnuli výsledky dalších měření a sestavili porovnávací tabulku.

 

Můj mobil: Siemens CX65
(čtenářská recenze) Mobilní telefon Siemens CX65 se u nás začal prodávat teprve nedávno. Jedná se o velmi dobře vybavený mobil střední třídy. Za krátkou dobu, co je na trhu, si jej stačilo oblíbit již mnoho uživatelů.

 

Můj mobil: Sony Ericsson Z600
(čtenářská recenze) Další příspěvek do soutěže Můj mobil je od uživatele, který delší dobu používá nejvybavenější véčko Sony Ericssonu, model Z600. To se vyznačuje zejména pokročilými funkcemi a netradiční konstrukcí.

Váš názor Další článek: Můj mobil: Sony Ericsson Z200

Témata článku: Ostatní, EU, CDMA, LG C1200, Siemens CX65, Sony Ericsson Z600, Detailní analýza, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Nordic Telecom dá vale CDMA, příští rok spustí LTE. Zákazníci nový hardware dostanou

Nordic Telecom dá vale CDMA, příští rok spustí LTE. Zákazníci nový hardware dostanou

** Nordic Telecom chce být 4. mobilním operátorem, pomoci má LTE ** Stávající zákazníci budou vybaveni novým zařízením i SIM kartami ** Klíčová však bude aukce frekvencí v pásmu 700 MHz

24.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 49

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan