Eurotel chystá taháky na Valentýna

Čím nás hodlá Eurotel překvapit na svátek zamilovaných a co si na nás přichystal? Máme se těšit nebo ne? My už to víme.
Eurotel chystá taháky na Valentýna

Období jakýchkoli svátků využívají naši operátoři pro odstartování svých často povedených akcí. Ani letos tomu není jinak. Eurotel je připraven a my se můžeme jen těšít.

Jak sehnat babu

Od konce ledna rozjíždí Eurotel novou hru s názvem Virtuální partner, jedná se o hru  dialogovou založenou na rozesílání textovek. Hru odstartujete odesláním textovky s vašimi požadavky na vysněného partnera na číslo 999666. Textovka musí být ve tvaru VIP {pohlaví Z nebo M}  {vaše podmínka}, například budete li se ohlížet po lepém děvčeti ve věku jednadvaceti let, pošlete textovku ve tvaru VIP Z 21. Na základě vašich přání vám bude vybrán optimální virtuální partner, se kterým budete komunikovat textovkami a probírat různá témata.

Vyúčtování textovek bude následující, odchozí  textovky podle vašeho tarifu, příchozí textovky za 0,53 Kč u předplacenek nebo 0,50 Kč bez DPH u tarifu.

Nové edice na obzoru

Od konce ledna můžeme také očekávat nové speciální edice LoGo a Ego. Uvidíme co se z nich nakonec vyklube.

Kdo hledá najde

Během února budeme nalézat v různých časopisech slevové kupóny v hodnotě patnáct procent. Kupóny bude možno uplatnit při nákupu sady Go Chat ve značkových prodejnách a u dealerů kategorie MAX. Ale pozor jen do 28. února.

 

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Euro, Valentýn

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14