Eurotel chystá taháky na Valentýna

Čím nás hodlá Eurotel překvapit na svátek zamilovaných a co si na nás přichystal? Máme se těšit nebo ne? My už to víme.
Eurotel chystá taháky na Valentýna

Období jakýchkoli svátků využívají naši operátoři pro odstartování svých často povedených akcí. Ani letos tomu není jinak. Eurotel je připraven a my se můžeme jen těšít.

Jak sehnat babu

Od konce ledna rozjíždí Eurotel novou hru s názvem Virtuální partner, jedná se o hru  dialogovou založenou na rozesílání textovek. Hru odstartujete odesláním textovky s vašimi požadavky na vysněného partnera na číslo 999666. Textovka musí být ve tvaru VIP {pohlaví Z nebo M}  {vaše podmínka}, například budete li se ohlížet po lepém děvčeti ve věku jednadvaceti let, pošlete textovku ve tvaru VIP Z 21. Na základě vašich přání vám bude vybrán optimální virtuální partner, se kterým budete komunikovat textovkami a probírat různá témata.

Vyúčtování textovek bude následující, odchozí  textovky podle vašeho tarifu, příchozí textovky za 0,53 Kč u předplacenek nebo 0,50 Kč bez DPH u tarifu.

Nové edice na obzoru

Od konce ledna můžeme také očekávat nové speciální edice LoGo a Ego. Uvidíme co se z nich nakonec vyklube.

Kdo hledá najde

Během února budeme nalézat v různých časopisech slevové kupóny v hodnotě patnáct procent. Kupóny bude možno uplatnit při nákupu sady Go Chat ve značkových prodejnách a u dealerů kategorie MAX. Ale pozor jen do 28. února.

 

Diskuze (20) Další článek: Wapujte s Eurotelem konečně za korunu

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Euro, Valentýna, Valentýn


Určitě si přečtěte