Eurotel chystá taháky na Valentýna

Čím nás hodlá Eurotel překvapit na svátek zamilovaných a co si na nás přichystal? Máme se těšit nebo ne? My už to víme.
Eurotel chystá taháky na Valentýna

Období jakýchkoli svátků využívají naši operátoři pro odstartování svých často povedených akcí. Ani letos tomu není jinak. Eurotel je připraven a my se můžeme jen těšít.

Jak sehnat babu

Od konce ledna rozjíždí Eurotel novou hru s názvem Virtuální partner, jedná se o hru  dialogovou založenou na rozesílání textovek. Hru odstartujete odesláním textovky s vašimi požadavky na vysněného partnera na číslo 999666. Textovka musí být ve tvaru VIP {pohlaví Z nebo M}  {vaše podmínka}, například budete li se ohlížet po lepém děvčeti ve věku jednadvaceti let, pošlete textovku ve tvaru VIP Z 21. Na základě vašich přání vám bude vybrán optimální virtuální partner, se kterým budete komunikovat textovkami a probírat různá témata.

Vyúčtování textovek bude následující, odchozí  textovky podle vašeho tarifu, příchozí textovky za 0,53 Kč u předplacenek nebo 0,50 Kč bez DPH u tarifu.

Nové edice na obzoru

Od konce ledna můžeme také očekávat nové speciální edice LoGo a Ego. Uvidíme co se z nich nakonec vyklube.

Kdo hledá najde

Během února budeme nalézat v různých časopisech slevové kupóny v hodnotě patnáct procent. Kupóny bude možno uplatnit při nákupu sady Go Chat ve značkových prodejnách a u dealerů kategorie MAX. Ale pozor jen do 28. února.

 

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Valentýn, Euro

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

Včera | Pospíšil Aleš | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení