Eurotel chystá velké změny u GPRS

Neuniklo vám něco? Vybíráme nejlevnější GPRS mobil - Nové Xelibri na vlastní kůži - Zkušenosti s Eurotelem DataPhone - Úžasná Nokia 6108 - Zkušenosti se Siemensem C55 - a další články.
Eurotel chystá velké změny u GPRS

Soutěž: hlasujte o nejlepší mobil a vyhrajte víkend v Paříži!
Odstartoval již třetí ročník soutěže Nejlepší mobil, tentokrát s číslovkou 2003. Hlasujte pro nejlepší mobily ve třech kategoriích a vyhrajte zájezd do Paříže, Nokii 3650, Siemens S55, Nokii 3510i a další ceny.
 10.5.2003, Petr Broža


Neděle

Recenze Sagemu my X-3d: GPRS za směšný peníz
Testovací procedurou prošel nejnovější Sagem s IrDA portem a GPRS, který zastupuje třídu low-end v portfoliu francouzského výrobce. Výsledkem je levný mobil s přiměřenou nabídkou funkcí a zajímavým vzhledem.
25.5.2003, Marek Turoň

Eurotel chystá velké změny u GPRS
Neuniklo vám něco? Vybíráme nejlevnější GPRS mobil - Nové Xelibri na vlastní kůži - Zkušenosti s Eurotelem DataPhone - Úžasná Nokia 6108 - Zkušenosti se Siemensem C55 - a další články.
25.5.2003, redakce

Sony Ericsson T610 u T-Mobilu za sedm tisíc
Přehled bleskovek uplynulého týdne. Využijte mobil jako tahák do školy - Dell snižuje ceny kapesního počítače Dell Axim - Telefony Nokia se mění v platební karty - a další novinky.
25.5.2003, redakce

Sobota

Diskuse: jak vám jede GPRS?
Využíváte mobilního internetu přes GPRS? U kterého operátora a s jakým mobilem? Jste s GPRS připojením spokojeni? Zdá se vám stabilní? Jakých rychlostí běžně dosahujete? Vyjádřete se v diskusi!
24.5.2003, Tomáš Votruba

Pátek

Exkluzivně: nové Xelibri na vlastní kůži
Kolekce módních telefonů Xelibri jinak než ji prezentuje výrobce (Siemens). Mobily jsou ve skutečnosti stejně originální jako na dříve zveřejněných snímcích. Jen jejich displeje jsou asi zklamáním.
23.5.2003, Marek Turoň

3D hry útočí na displeje mobilů
Pro mobilní telefony Nokia 7650/3650 a Sony Ericsson P800 se Symbianem (tzv. Series 60) byl v těchto dnech uveden známý herní engine Mophun v nové verzi 3D. Čeká nás úchvatná mobilní zábava? Bonus: demo 3D hry.
23.5.2003, Tomáš Votruba

Kapesní počítač Dell Axim v detailech
S recenzemi Dellu Axim se doslova roztrhnul pytel. Přinášíme vám další dlouhodobý test tohoto bestselleru na trhu PDA. Přečtěte si naše zkušenosti a podívejte se na více jak 40 fotografií.
23.5.2003, časopis Živě

Čtvrtek

Megačlánek: Eurotel DataPhone pod lupou (zkušenosti)
Eurotel DataPhone je přístroj typu XDA s operačním systémem od Microsoftu. Kombinuje výhody mobilního telefonu, kapesního počítače a komunikátoru. Nabízí ho i T-Mobile pod názvem MDA.
22.5.2003, Lubor Lankočí

Udělejte si z Nokie dálkový ovladač k televizi
Díky programu irRemote od společnosti Psiloc můžete svou Nokii 7650 či 3650 (tzv. Series 60) jednoduše proměnit v dálkový ovladač televize, videa či DVD přehrávače. Je to opravdu jednoduché.
22.5.2003, Tomáš Votruba

ElekSen SoftPhone: symbolizuje budoucnost ponožkový mobil?
Ke kapesním počítačům lze již delší dobu dokoupit látkovou klávesnici. Chytne se látkové šílenství i u výrobců mobilu? První vlaštovkou je ElekSen SoftPhone - vize mobilního telefonu z látky.
22.5.2003, Marek Turoň

Maďarsko - první volání v síti EDGE v Evropě
Maďarský telekomunikační operátor Pannon GSM uskutečnil pomocí technologie Nokia první veřejné spojení EDGE v Evropě. Jedná se o nadstavbu GSM sítě, která zákazníkům zpřístupní služby 3G.
22.5.2003, časopis Živě

Středa

Vybíráme GPRS mobil: čím levněji, tím lépe
Připojujete se s mobilem na internet přes GPRS? Co takhle přístroj pouze na datování, který bude sloužit jako modem? Které mobily jsou ty nejlevnější? Jejich přehled vám předkládáme v rozsáhlém článku.
21.5.2003, Tomáš Votruba

Nová Nokia 6108: budete po ní toužit
Nová Nokia je stejně revoluční jako model 7110 ve své době. Její součástí je pero, protože podporuje a rozeznává i psané znaky, čímž výrazně zjednodušuje komunikaci pomocí SMS zpráv. Připraveny jsou exkluzivní fotografie.
21.5.2003, Marek Turoň

Lidé nechtějí 3G mobily
V Japonsku obliba 3G sítí roste, v Evropě jejich nástup naopak doprovází rozpaky. Zájem klientů zdaleka neplní očekávání. Někteří operátoři navíc nejsou dostatečně připraveni. Velká Británie je toho důkazem.
21.5.2003, Libor Zezulka

Dlouhodobé zkušenosti s Alcatelem OT 525
(SK) Tento mobil střední třídy je na trhu už nějaký ten pátek. Patří do kategorie těch levnějších, proto se nabízí zejména nenáročným a ekonomicky smýšlejícím uživatelům.
21.5.2003, časopis Živě

Úterý

Eurotel chystá velké změny u GPRS
Minulý týden se objevily první zmínky o tom, že Eurotel u GPRS chystá nějaké změny. V souvislosti s uvedením tarifu Data Nonstop totiž desetinásobně vzrostl objem přenášených dat. Eurotel musel zareagovat.
20.5.2003, Martin Zikmund

Překladové slovníky pro kapesní počítače (recenze)
Paragon Software uvádí na trh slovník SlovoED s databází pro obousměrný překlad do angličtiny, němčiny, francouzštiny a švédštiny. Programu jsme se podívali na zoubek, zde jsou naše poznatky.
20.5.2003, Jiří Kuruc

NEC MobilePro 900: nový kapesní notebook s Windows
Společnost NEC uvedla nové PDA s operačním systémem od Microsoftu. Mezi hlavní zbraně přístroje patří zejména velká a kvalitní klávesnice. Výčet dalších funkcí naleznete v krátkém článku.
20.5.2003, Marek Němec

Pondělí

Siemens C55: prcek pro každého (zkušenosti)
Siemens C55 patří mezi levné, ale zato velmi vybavené mobily. Své zkušenosti s tímto low-endem nám poslali dva čtenáři. Předkládáme vám je najednou, abyste mohli porovnat dva nezávislé názory.
19.5.2003, Jan Strejc

Telit G40: levný mobil s GPRS
Italský výrobce mobilních telefonů se po delší odmlce opět probouzí a uvádí nový low-end s označením G40. Může se pochlubit polyfonním vyzváněním, EMS zprávami a hlavně připojením pomocí GPRS.
19.5.2003, Marek Turoň

Eastcom HI 001: speciální telefon pro nejmenší
Výrobci si pečlivě všímají stále nižší věkové hranice majitelů mobilů. Dnes již není výjimkou mobil u žáka základní školy. Vize společnosti Eastcom však sahá ještě dále a myslí i na ty opravdu nejmenší.
19.5.2003, Marek Turoň

Diskuze (4) Další článek: Diskuse: jak vám jede GPRS?

Témata článku: Ostatní, EU, Eurotel Dataphone III, Nokia 7650, Siemens C55, Siemens S55, Sony Ericsson P800, Sony Ericsson T610, GPRS, Obousměrný překlad, Euro


Určitě si přečtěte

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 47

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62