Eurotel: dvě minuty zdarma

Víte co můžete očekávat po dovolání se na číslo 1188? Je-li vaše odpověď záporná, máte jedinečnou šanci si službu na vlastní kůži vyzkoušet. Následující měsíc totiž budete platit méně.
Eurotel: dvě minuty zdarma

Eurotel se rozhodl svou službu Eurotel Asistent 1188 zpopularizovat. Není mi známo, zda byla služba využívaná podle očekávání, ale následující akce napovídá, že moc slavné to nebylo. Opět z toho bude mít užitek především zákazník, který může využít nabízené slevy.

Pro ty, kteří neví co služba přináší

Klepněte pro větší obrázek

Eurotel Asistent je služba, která umožňuje uživatelům Eurotelu, a to jak s tarifním programem tak i uživatelům předplacené služby Go, získat informace a využít nabízené služby. Služba je dostupná 24 hodin denně po celý týden a komunikace probíhá s operátorem.

Slevy v akci

V období od 15. dubna do 15. května můžete využít zvýhodněné podmínky, které se týkají snížených cen. Nebudete platit žádný poplatek za spojení a první dvě minuty hovoru s operátorem budete mít zdarma. Následující minuty jsou účtovány za 9,45 Kč každá. Uživatelé předplacené služby Go zaplatí pouze 9,90 Kč za minutu, oproti bývalým 15,50 Kč/min. Stejná částka 9,90 Kč se účtuje i za každou minutu přepojení.

Proč volat

Co nám tedy služba může nabídnout? Hlavní přínos je v rychlém získání informací. Například neznáte číslo uživatele Eurotelu nebo Českého Telekomu? Operátor vám jej sdělí nebo vás přímo přepojí. Potřebujete zjistit odjezdy vlaků a autobusů? Opět žádný problém. V nabídce objevíte ještě informace o akcích v síti Ticketpro, letových řádech nebo vám pomůže najít nejbližší bankomat, lékárnu apod.

Od počátku dubna mohou službu Eurotel Asistent využívat navíc i zákazníci Českého Telecomu.

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, EU, Euro, Následující akce, Min, Letový řád, Stejná částka

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14