Eurotel: Go GPRS Instant roaming

Od patnáctého ledna příchází Eurotel s dlouho očekávanou službou - s možností využívat GPRS datových přenosů i v roamingu. Kolik za tuto vymoženost zaplatíte?
Eurotel: Go GPRS Instant roaming

O čem to je?

Go GPRS Instant roaming doplňuje nabídku datových služeb na předplacených kartách a rozšiřuje služby Go roamingu.  Je to předplacená služba s možností datového přístupu ze zahraničí na WAP - např. k portálu Juice. K užívání služby je nutný mobilní telefon podporující GPRS technologii a aktivované služby Go roaming a Go GPRS Instant.  Go GPRS Instant roaming lze od 15.1.2002 využívat zatím v Rakousku, v síti mobilního operátora Connect GSM 1800 - na displeji mobilního telefonu se zobrazí nápis ‚ONE‘.

Je to drahá švanda?

  • Go zákazníkům je účtován objem přenesených dat i doba připojení,
  • cena se vztahuje k jedné WAP relaci,
  • zaplatíte 27 Kč za 100 kB + 27 Kč za 1 hodinu,
  • cena je platná pro všechny Go tarify.

Při připojení na WAP gateway Eurotelu je zaznamenáváno množství přenesených dat a doba připojení. Po ukončení každé WAP relace - ukončení GPRS připojení na WAP gateway - dojde k zúčtování. Přenesená data se zaokrouhlují na 100 kB nahoru. Cena za hodinu připojení je rozdělena do 10minutových intervalů, za každý započatý interval je Go zákazníkovi účtováno 4,50 Kč.

Výzva k diskusi: je cena za datové přenosy v zahraničí přijatelná? Budete této možnost aktivně využívat?

 

Témata článku: Operátoři, O2, Roaming, EU, Euro, Eurotel Go, GPRS

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14