Eurotel: Informace o summitu NATO přímo od zdroje

Včera jsme vám přinesli informaci o tom, jak získat informace související se summitem NATO v Praze u T-Mobilu. Dnes je na řadě Eurotel, který pro informování svých zákazníků zvolil spolupráci s oficiálním serverem summitu a s ČTK.
Eurotel: Informace o summitu NATO přímo od zdroje

Jak se dostat k informacím

Všechny informace o summitu NATO jsou přístupné buď pomocí SMS informačního kanálu GSM InfoText, kterou zabezpečuje Eurotel ve spolupráci s ČTK, a nebo na WAPovém portálu Juice, kde najdete informace vytvořené ve spolupráci s oficiálním webem summitu – www.natosummit.cz. Zatímco textové zprávy vás upozorní na ty nejdůležitější věci z aktuálního dění, tak WAP vám nabídne komplexní a ucelené informace o pražské dopravě, aktuálním dění na summitu, o probíhajících demonstracích na území Prahy či o ohlasech summitu v našich i zahraničních médiích. Na portálu Juice pak máte k dispozici také podrobný program celého summitu. Jakousi perličkou je pak to, že Eurotel připravil veškeré informace na WAPu také v anglické jazykové mutaci, což se může hodit zejména zahraničním novinářům či účastníkům summitu.

Informace pomocí SMS si můžete objednat tak, že na číslo 999111 odešlete textovou zprávu ve tvaru „CTK N T“ pro příjem zpráv po celou dobu summitu (do 26. 11.) či ve tvaru „CTK_N“ pro příjem zpráv pouze v den odeslání objednávkové SMS. V obou případech zaplatíte za odeslání objednávkové SMS + 1 Kč s DPH (u Go) za každou obdrženou SMS (u tarifních programů je cena 1,05 Kč s DPH).

Kolik zaplatíte za informace na WAPu

Informace o summitu NATO na WAPu jsou samozřejmě zcela zdarma. Nicméně za přístup k WAPu musíte zaplatit. Chcete vědět kolik?

Tarif Cena (včetně DPH)
WAP – CSD (Go) 2,70 Kč/min.
WAP – CSD (tarifní programy) 2,84 Kč/min.
WAP – GPRS (Go) 0,60 Kč/kB + 0,60 Kč/hod.*
WAP – GPRS WAP (tarifní programy) 0,53 Kč/kB
WAP – GPRS DATA (tarifní programy) 0,42 Kč/kB
*za každých započatých 10 minut spojení zaplatíte 0,10 Kč

Jaké informace máte na WAPu k dispozici

  • Aktuálně
  • Tiskové informace
  • Zpravodajství
  • Výběr z domácího tisku
  • Zahraniční tisk o summitu NATO
  • Program summitu
  • Média
  • Základní informace
  • Doprava v Praze

Váš názor Další článek: A opět nová Nokia, tentokrát s označením 6200

Témata článku: Operátoři, O2, EU, I/O, Zdroj, Zahraniční novinář, Informace, Informace o, Euro, NATO

Určitě si přečtěte