Eurotel MMS Pohled: pošlete si tištěný pohled z prázdnin

Eurotel dnes spustil přinejmenším zajímavou službu, díky níž můžete obrázek, který jste vyfotili telefonem s podporou MMS, odeslat jako tištěný pohled. Funguje to naprosto jednoduše.
Eurotel MMS Pohled: pošlete si tištěný pohled z prázdnin

Ač to na první pohled vypadá podivně, ve skutečnosti je to velmi jednoduché. Svým MMS telefonem, kde si kvalitu obrázků nastavíte na maximum (aby tištěný pohled byl co nejhezčí), vyfotíte obrázek z dovolené (nebo odkudkoliv jinud). Do textu, kam můžete psát, pokud to mobil umožňuje, i s diakritikou, napíšete adresu oddělenou hvězdičkami, poté předmět (který se objeví na lícové straně pohlednice) a samotný text.

Takto vytvořenou MMS pošlete na číslo 999 505, číslo je funkční i ze zahraničí; MMS pohlednice lze posílat odkudkoliv, kde funguje MMS roaming. Vzápětí obdržíte potvrzující SMS s poštovní adresou, kterou jste uvedli do pohlednice, a dotazem, zda je adresa v pořádku. Pokud ne, máte hodinu na to, abyste odpověděli a případně adresu opravili.

Poté je pohlednice zpracována, vytištěna a předána poště. Byla by hezká představa ruční práce, kdy by houf sekretářek opisoval texty a tiskl obrázky, vše je ale automatické. Font textu je psaný, úhledný - viz obrázky. Po kontrole, že je pohled dobře vytištěn, odchází na poštu a je odeslán. Do 48 hodin by pak měl být u adresáta.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Takto budou vypadat pohlednice...

Cena za jednu MMS pohlednici je 19,90 Kč včetně DPH plus cena odeslání MMS zprávy 9,50 Kč (pro Go zákazníky s DPH, pro tarifní zákazníky bez DPH). Cena je shodná pro posílání z České republiky i ze zahraničí. V současné době je možné poslat MMS pohled celkem z 37 zemí světa.

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Euro, MMS

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

Včera | Pospíšil Aleš | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení