Eurotel na říjen: 10 procent kreditu navíc

Eurotel připravil pár novinek na další měsíc. Tou nejzajímavější je bezesporu bonus deset procent při dobití předplacené karty Go.
Eurotel na říjen: 10 procent kreditu navíc

Část tiskové zprávy Eurotelu. Další novinky najdete zde.

10% kreditu navíc při alternativních způsobech dobíjeni Go

Každý zákazník, který si v období od 19. září do 19. listopadu 2001 dobije svůj Go kredit prostřednictvím alternativních cest - Go bankomatů, on-line přes internet, bankovním převodem nebo GSM bankingem získá 10% kreditu navíc k nabíjené částce. Předplacené služby Go byly vždy průkopníkem alternativních cest dobíjení a získávání Go kupónů. Jako první v loňském roce umožnil přímé dobíjení Go telefonů na internetu, zanedlouho poté mohli Go zákazníci jako první využít Go bankomatů. Go jako první předplacená služba nedávno umožnila Go zákazníkům navyšovat Go kredit přímo z mobilního telefonu a bankovního účtu, nebo bankovním převodem. Po celé 2 měsíce mohou Go zákazníci získat navíc při dobíjení alternativním způsobem až 200 Kč při jednom nabití.

Hitparáda na Juice

Od 1.10. připravil Eurotel pro své zákazníky novou Juice službu - Hitparáda na Juice. Z široké nabídky populárních skladeb různých žánrů budou zákazníci Eurotelu každý týden svými hlasy sestavovat aktuání pořadí - hitparádu. Vybranou písničku je přitom možné si nejdříve poslechnout a až následně hlasovat. Ke všem skladbám zařazeným do hitparády budou vytvořeny vyzváněcí melodie do mobilních telefonů Nokia, které bude možné si objednat, takže zákazník může svůj oblíbený hit slyšet stále. Každý týden se v hitparádě objeví 7 nových písniček.

Další možností, jak získat vyzváněcí melodie z Hitparády na Juice, je služba Juice Easy. Stačí navolit *111*# a v položce „Loga, Zvonění, Obrázky“ jsou vyzváněcí melodie z posledních hitů Hitparády na Juice. Pomocí služby Juice Easy bude dostupných prvních 15 vyzváněcích melodií, které se budou každý měsíc aktualizovat podle pořadí skladeb.

Nové kolo IQ mapy na Juice

Od 1.října až do 31. prosince 2001 se budou moci všichni hráči úspěšné strategické hry IQ mapa na portále Juice pokusit vyhrát další z hodnotných cen, které jsou na toto herní období  připraveny. Hlavní cenou následujícího tříměsíčního období je Nokia comunicator 9210 s příslušenstvím a jedinečná zimní bunda Eurotel. Také se vyplatí bojovat o měsíční  a týdenní ceny, které vážně stojí za to. Ve hře je kompletní zimní výbava na sowboard od společností Eurotel a Nokia. Strategiskou hru IQ mapa naleznete na portále Juice pod odazy: Juice - Juice Zábava - Hry - IQ mapa.

 

Diskuze (2) Další článek: Eurotel - ceny mobilů na říjen

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Kredit, Říjen, Euro

Určitě si přečtěte