Eurotel nabízí aktivaci za pouhou korunu

Během prázdnin lze s Eurotelem výrazně ušetřit. Můžete získat aktivaci za korunu, zdarma dva paušály a zlaté číslo. Pokud navíc přivedete nové zákazníky, můžete mít až 180 minut zdarma. Akce je časově omezena.
Eurotel nabízí aktivaci za pouhou korunu

Stará SIM umí nové kousky

Od včerejšího dne až do konce září můžete využít nabídky Eurotelu a aktivovat si 32 kB Eurotel SIM kartu podporující GSM banking. Na prodejně Eurotelu si tedy vyberete jeden z nabízených tarifů a dostanete zmíněnou 32 kB SIM kartu. Odměnou pro vás bude poplatek jen 1 Kč a balíček nezanedbatelných výhod.

Získáte dva měsíční paušály zdarma. Ty získáte formou slevy po uplynutí dvou zúčtovacích období. Výše slevy se odvíjí od hodnoty aktivovaného paušálu.

Navíc si můžete zvolit telefonní číslo ze seznamu zlatých čísel, za které nezaplatíte ani korunu. To je výhodné, neboť standardní poplatek za „zlaté číslo“ je běžně pět tisíc korun.

Další výhodu představuje možnost získat malou Go sadu za 95 Kč s kreditem 50 Kč. Sada obsahuje novou Go SIM kartu Smart (64 kB). O té jsme více psali zde.

Poslední drobností, kterou získáte k aktivaci SIM karty, je možnost bezplatně využít START balíček, jehož běžná hodnota je 800 Kč.

Start balíček obsahuje:

 • 20 volných MMS zpráv
 • 20 volných WAP minut
 • 20 volných minut pro volání na Eurotel Asistent
 • 20 volných minut pro volání na Hlasovou schránku
 • 1 MB GPRS

Poznámka: Všechny aktivované SIM karty budou mít blokované odchozí mezinárodní hovory. Aktivace této služby je možná pouze složením standardní vratné zálohy 4999 Kč.

Bližší informace naleznete na stránkách Eurotelu.

Hon na další ovečky Eurotelu

Klepněte pro větší obrázekV období letních prázdnin můžete využít další hru, tentokrát trochu bojovnější, a získat několik desítek volných minut na volání. Jejich počet závisí na vaší šikovnosti.

Ve svém měsíčním vyúčtování naleznete dva přiložené kupóny. Teď je zbývá přimět jednoho až dva z vašich známých, aby se dobrovolně staly zákazníky Eurotelu a máte vyhráno. Vezmete kupóny a budoucí uživatele sítě Eurotel a zamíříte s nimi do nejbližší značkové prodejny Eurotel. Pokud se vám to podaří, vydělá na tom každý z vás.

Vy získáte

Pokud seženete pro Eurotel jednoho, můžete po dobu tří měsíců čerpat vždy po třiceti volných minutách. Když však získáte ještě druhého zákazníka, vaše odměna se zdvojnásobí a budete po dobu tří měsíců čerpat dohromady ze 180 minut. Volné minuty budou přiděleny od prvního dne následujícího zúčtovacího období a můžete je čerpat až po provolání minut z paušálu, který používáte.

On získá

Pokud podepíše s Eurotelem smlouvu na 24 měsíců, obdrží 32 kB SIM kartu za snížený aktivační poplatek 1044,75 Kč.

Bližší informace poskytnou stránky operátora.

Témata článku: Operátoři, O2, EU

33 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Goob 8. 8. 2003 0:05:44

  Jasný, s tím jsem počítal.U T-Mobilu jsou volné minuty dražší, tak se...

 • Juzuf 6. 8. 2003 12:05:53

  A co zakladní paušal? Za 200 minut, které jsou zdarma dáš 945 kč a za...

 • josef 24. 7. 2003 12:10:15

  S tou SMART kartou bacha... vymenil jsem za 400 kc svoji SIMku za SMART...

Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení