Eurotel nabízí aktivaci za pouhou korunu

Během prázdnin lze s Eurotelem výrazně ušetřit. Můžete získat aktivaci za korunu, zdarma dva paušály a zlaté číslo. Pokud navíc přivedete nové zákazníky, můžete mít až 180 minut zdarma. Akce je časově omezena.
Eurotel nabízí aktivaci za pouhou korunu

Stará SIM umí nové kousky

Od včerejšího dne až do konce září můžete využít nabídky Eurotelu a aktivovat si 32 kB Eurotel SIM kartu podporující GSM banking. Na prodejně Eurotelu si tedy vyberete jeden z nabízených tarifů a dostanete zmíněnou 32 kB SIM kartu. Odměnou pro vás bude poplatek jen 1 Kč a balíček nezanedbatelných výhod.

Získáte dva měsíční paušály zdarma. Ty získáte formou slevy po uplynutí dvou zúčtovacích období. Výše slevy se odvíjí od hodnoty aktivovaného paušálu.

Navíc si můžete zvolit telefonní číslo ze seznamu zlatých čísel, za které nezaplatíte ani korunu. To je výhodné, neboť standardní poplatek za „zlaté číslo“ je běžně pět tisíc korun.

Další výhodu představuje možnost získat malou Go sadu za 95 Kč s kreditem 50 Kč. Sada obsahuje novou Go SIM kartu Smart (64 kB). O té jsme více psali zde.

Poslední drobností, kterou získáte k aktivaci SIM karty, je možnost bezplatně využít START balíček, jehož běžná hodnota je 800 Kč.

Start balíček obsahuje:

  • 20 volných MMS zpráv
  • 20 volných WAP minut
  • 20 volných minut pro volání na Eurotel Asistent
  • 20 volných minut pro volání na Hlasovou schránku
  • 1 MB GPRS

Poznámka: Všechny aktivované SIM karty budou mít blokované odchozí mezinárodní hovory. Aktivace této služby je možná pouze složením standardní vratné zálohy 4999 Kč.

Bližší informace naleznete na stránkách Eurotelu.

Hon na další ovečky Eurotelu

Klepněte pro větší obrázekV období letních prázdnin můžete využít další hru, tentokrát trochu bojovnější, a získat několik desítek volných minut na volání. Jejich počet závisí na vaší šikovnosti.

Ve svém měsíčním vyúčtování naleznete dva přiložené kupóny. Teď je zbývá přimět jednoho až dva z vašich známých, aby se dobrovolně staly zákazníky Eurotelu a máte vyhráno. Vezmete kupóny a budoucí uživatele sítě Eurotel a zamíříte s nimi do nejbližší značkové prodejny Eurotel. Pokud se vám to podaří, vydělá na tom každý z vás.

Vy získáte

Pokud seženete pro Eurotel jednoho, můžete po dobu tří měsíců čerpat vždy po třiceti volných minutách. Když však získáte ještě druhého zákazníka, vaše odměna se zdvojnásobí a budete po dobu tří měsíců čerpat dohromady ze 180 minut. Volné minuty budou přiděleny od prvního dne následujícího zúčtovacího období a můžete je čerpat až po provolání minut z paušálu, který používáte.

On získá

Pokud podepíše s Eurotelem smlouvu na 24 měsíců, obdrží 32 kB SIM kartu za snížený aktivační poplatek 1044,75 Kč.

Bližší informace poskytnou stránky operátora.

Diskuze (33) Další článek: Jedeme s mobilem do Německa (téma týdne)

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Akt, Euro


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15