Eurotel: nové sady Go s GPRS mobily

Na první říjen pro nás Eurotel připravil nižší aktivační poplatky a čtyři nové sady Go s telefony Alcatel OT 511, Motorola T192, Motorola T260 a Philipsu Phisio 311. Zdá se, že Eurotel připravuje GPRS pro předplacenky.
Eurotel: nové sady Go s GPRS mobily

Od prvního října se výše aktivačního poplatku snižuje na 3145 korun při uzavření smlouvy o poskytování služeb v délce trvání 24 měsíců. Při podepsání smlouvy na pouhých 12 měsíců budete muset sáhnout do kapsy poněkud hlouběji a zaplatit 3880 korun. Pokud si tedy chcete koupit dotovaný mobil, můžete se upsat jen na jeden rok. A to za cenu vyššího poplatku bezesporu stojí - nemusíte platit Eurotelu peníze o rok déle jako dřív.

Nové Go sady

Eurotel také od prvního října rozšiřuje svou nabídku Go sad o tyto nové balíčky:

  • Go Bravo - obsahuje mobilní telefon Alcatel OT 511 a bude stát 9995 korun,
  • Go Bingo - bude za 4495 korun a najdete v ní Philips Fisio 311,
  • Go MAX - s mobilním telefonem Motorola 192, který podporuje rychlé datové přenosy GPRS za ni zaplatíte pouze 7995 korun.
  • Go Trial - poslední novinka v sobě ukrývá mobil Motorola 260 (který také podporuje GPRS) a bude stát  9 995 korun.

Klepněte pro větší obrázek

GPRS i pro předplacené sady?

Určitě jste všimli, že dva z nových mobilů (Motorola T260 a T192) podporují GPRS. Vzhledem k tomu, že T260 je poměrně starý mobil a objevil se v předplacené sadě, lze předpokládat, že bude v nejbližší době spuštěno GPRS i pro předplacené karty. Právě GPRS by mohlo oživit skomírající WAP, který je přes klasická data příliš drahý; přes GPRS lze naopak docela dobře ušetřit. Tak co, myslíte, že nás Eurotel na Invexu překvapí?

 

Diskuze (24) Další článek: Dlouholeté tajemství: kolik si platí operátoři navzájem

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Motorola T192, Motorola T192emo (L), Philips Fisio 311, GPRS, Bingo, Euro, Sad, Mobil

Určitě si přečtěte