Eurotel: novinky pro mrazivé dny

Od zítřka uvede Eurotel tři novinky. GSM banking u Union banky, zefektivněnou hlasovou schránku Eurotel Expres a poněkud rozšířeného a doplněného Mobilního průvodce.
Eurotel: novinky pro mrazivé dny
 

GSM banking počtvrté

Od září, kdy Eurotel uvedl svůj GSM banking, již uplynulo pár měsíců. K podpoře GSM bankingu u Eurotelu se zatím přihlásily: eBanka, GE Capital Bank a Raiffeisenbank. Od zítřka přibude další bankovní dům – Union banka. Pokud se u této banky jakožto tarifní či předplacený zákazník Eurotelu rozhodnete pro aktivaci služby GSM Plus, pak budete mít její vedení až do března 2002 zdarma.

Eurotel Expres – konečně efektivní hlasová schránka

Kamenem úrazu všech hlasových schránek (snad vyjma případů, kdy za volání do hlasové schránky nic neplatíte) je to, že si musíte vždy vyslechnout kvanta pro vás ne vždy podstatných informací. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří si chtějí poslechnout zprávu ihned po zavolání na číslo hlasové schránky, pak novou expresní verzi hlasové schránky nepochybně uvítáte. Eurotel Expres totiž funguje tak, že zavoláte na číslo *99 a ihned se začne přehrávat první vzkaz. Kdybyste si chtěli poslechnout podrobné informace o tom, kdy a kým byl vzkaz nahrán, tak stačí stisknout nulu. Pokud byste si přáli zavolat tomu, kdo vám nechal vzkaz, zpět, tak stačí stisknout čtyřku a hlasová schránka mu ihned zavolá (v tomto případě však platíte hovor Eurotel – volaný účastník + volání do hlasové schránky). Když pak tento hovor ukončí pomocí klávesy #, tak se vrátí zpět do hlasové schránky.

 Od 15. 12. si můžete zažádat o bezplatnou přeměnu své hlasové schránky z klasické na expresní. Mohou tak učinit jak uživatelé tarifních programů, tak uživatelé služby Go. Novým zákazníkům pak bude expresní hlasová schránka aktivována automaticky. Eurotel Expres je zároveň dostupný také pro rozšířené verze záznamové služby, a to pod názvem Eurotel Expres Plus a Eurotel Expres Fax. Záznamové služby Praktik, Universal a Fax Professional zůstávají i nadále funkční a i nadále si je mohou uživatelé aktivovat.

Mobilní průvodce je o něco chytřejší

Do nabídky Mobilního průvodce nově přibily další položky. Mezi nejbližší objekty, které si nyní můžete nechat vyhledat, se zařadily také policejní stanice, pošty, Go bankomaty, banky a jejich pobočky, kryté plavecké bazény a zoologické zahrady. Pro pražské a brněnské uživatele pak přibyla možnost určit svoji polohu nejen podle názvu ulice, ale (podobně jako je tomu u OskarKompasu) také podle čísla popisného, což obzvláště v některých ulicích určení vaší polohy značně zpřesňuje.

Témata článku: Operátoři, O2, EU, MR, Euro

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1