Eurotel: o prázdninách bude Internet za pakatel

Eurotel připravil pro své zákazníky zajímavou prázdninovou nabídku - až do konce září totiž nabízí velmi výhodné ceny za Internetové připojení. Známe všechny podrobnosti.
Eurotel: o prázdninách bude Internet za pakatel

V období od 1. 7. do 30. 9. 2002 mohou tarifní zákazníci společnosti Eurotel využít zvýhodněné nabídky pro víkendové připojení na internet. Mobilní přístup na internet nabízí Eurotel v tomto období jen za 1 Kč/min. nebo 0,01 Kč/kB, podle způsobu mobilního připojení. Zákazníci Eurotelu tak získají jeden z nejvýhodnějších víkendových mobilních přístupů na internet v ČR a o víkendech a svátcích ušetří až 67 % z běžné ceny. Jen Eurotel poskytuje svým zákazníkům možnost vybrat si způsob připojení – GPRS, nebo HSCSD. Záleží jen na individuálních přáních a potřebách.

Zvýhodněnou cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří mají aktivován jakýkoliv datový tarif nebo program kromě programu WAP, na který se tato zvýhodněná nabídka nevztahuje. Zvýhodněná nabídka se týká i zákazníků, kteří si aktivovali program DATA v období od 1. 3. do 31. 5. a díky tomu po dobu prvních 3 měsíců mají 100 volných minut a 2 volné MB pro přístup na internet. Navíc neplatí žádný měsíční poplatek.

MobilMania komentuje: Eurotelem nabídnutá cena za datové přenosy v jejich síti je velmi příjemná. Avšak omezení pouze na víkendové dny příliš nepotěší – podle našeho názoru by většina z nás uvítala raději podobné zvýhodnění například mimo špičku ve všední, prázdninový den. V každém případě tak nezapomeňte doma před odjezdem na dovolenou svůj notebook či kapesní počítač a svůj Eurotel – jedině tak budete mít Internet stále po ruce a o víkendech dokonce levnější než u konkurence.

Diskuze (22) Další článek: Oskar: Který tarif je nejvýhodnější

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Euro, Internet, Podobné zvýhodnění

Určitě si přečtěte