Eurotel: plnohodnotný mobilní přístup k poště

Eurotel ve spolupráci se společností Microsoft představuje novou službu pro své firemní zákazníky Eurotel Mobilní Kancelář Profi. Chcete vědět víc?
Eurotel: plnohodnotný mobilní přístup k poště

Služba umožňuje bezpečný přístup do elektronické pošty či k jiným interním databázím firemních zákazníků Eurotelu pomocí mobilních telefonů podporujících WAP nebo kapesních počítačů s operačním systémem Pocket PC.

V rámci služby Eurotel Mobilní Kancelář Profi může zákazník také pomocí SMS zpráv přijímat důležitá upozornění, například příchod e-mailu nebo požadavek na schůzku. Uživatelé s kapesními počítači s operačním systémem Pocket PC mohou udržovat lokální kopii své elektronické pošty a pravidelně ji synchronizovat za použití vysokorychlostních mobilních datových služeb Eurotel GPRS Instant nebo Eurotel HSCSD Fast. Tato komunikace mezi mobilním zařízením a firemními systémy je zabezpečena pomocí SSL.

Mít kdykoliv a kdekoliv kontrolu nad firemní poštou, úkoly, kalendářem, adresářem nebo firemním intranetem patří ke každodenním potřebám našich firemních zákazníků,” říká Zuzana Řezníčková, výkonná ředitelka divize prodeje Eurotelu. “Díky službě Eurotel Mobilní Kancelář Profi mohou nyní vše kontrolovat jen za pomoci telefonu s WAP prohlížečem. Ideální pro využití naší nové služby je i nabídka datových balíčků Eurotel DataSet II s mobilním telefonem a kapesním PC.”

Použití služby Eurotel Mobilní Kancelář Profi je zpoplatněno pouze dobou datového provozu či objemem stažených dat. Pouze zákazníci Eurotelu si mohou vybrat, který z vysokorychlostních mobilních datových přenosů budou využívat – jestli službu Eurotel HSCSD Fast či Eurotel GPRS Instant. Možnosti výběru a kombinací datových služeb Eurotelu zvýší efektivitu práce našich zákazníků.

Služba Eurotel Mobilní Kancelář Profi je založena na technologii Microsoft Mobile Information Serveru od společnosti Microsoft. Řešení je plně kompatibilní s ostatními technologiemi od firmy Microsoft a jeho funkčnost bude dále rozvíjena. V současnosti služba umožňuje přístup k elektronické poště na systému Microsoft Exchange 2000, přičemž připojení pro zákazníky používající Lotus Notes se připravuje. Partneři Microsoftu v současnosti vyvíjejí nadstavbová řešení nad technologií MIS, například pro obchodní cestující nebo pro přístup k ERP systémům.

Otázka do diskuse: čekali jste na podobné řešení? Používáte již dnes elektronickou poštu na mobilu?

Témata článku: Operátoři, O2, EU

38 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Jaroslav Janda 18. 4. 2002 7:44:18
    Mozna tady doslo k malemu nedorozumeni, na wList.cz neni jen posta...
  • Jaroslav Janda 18. 4. 2002 7:41:08
    Ale ono i kdyz to bude predrazene, tak to lidi koupi. M$ umi prodat cokoli...
  • Lahvoň 17. 4. 2002 15:31:00
    :o) Ale omyl, službu jsem samozřejmě vyzkoušel. Ale nic mě nepřesvěčilo,...
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení