Eurotel: plnohodnotný mobilní přístup k poště

Eurotel ve spolupráci se společností Microsoft představuje novou službu pro své firemní zákazníky Eurotel Mobilní Kancelář Profi. Chcete vědět víc?
Eurotel: plnohodnotný mobilní přístup k poště

Služba umožňuje bezpečný přístup do elektronické pošty či k jiným interním databázím firemních zákazníků Eurotelu pomocí mobilních telefonů podporujících WAP nebo kapesních počítačů s operačním systémem Pocket PC.

V rámci služby Eurotel Mobilní Kancelář Profi může zákazník také pomocí SMS zpráv přijímat důležitá upozornění, například příchod e-mailu nebo požadavek na schůzku. Uživatelé s kapesními počítači s operačním systémem Pocket PC mohou udržovat lokální kopii své elektronické pošty a pravidelně ji synchronizovat za použití vysokorychlostních mobilních datových služeb Eurotel GPRS Instant nebo Eurotel HSCSD Fast. Tato komunikace mezi mobilním zařízením a firemními systémy je zabezpečena pomocí SSL.

Mít kdykoliv a kdekoliv kontrolu nad firemní poštou, úkoly, kalendářem, adresářem nebo firemním intranetem patří ke každodenním potřebám našich firemních zákazníků,” říká Zuzana Řezníčková, výkonná ředitelka divize prodeje Eurotelu. “Díky službě Eurotel Mobilní Kancelář Profi mohou nyní vše kontrolovat jen za pomoci telefonu s WAP prohlížečem. Ideální pro využití naší nové služby je i nabídka datových balíčků Eurotel DataSet II s mobilním telefonem a kapesním PC.”

Použití služby Eurotel Mobilní Kancelář Profi je zpoplatněno pouze dobou datového provozu či objemem stažených dat. Pouze zákazníci Eurotelu si mohou vybrat, který z vysokorychlostních mobilních datových přenosů budou využívat – jestli službu Eurotel HSCSD Fast či Eurotel GPRS Instant. Možnosti výběru a kombinací datových služeb Eurotelu zvýší efektivitu práce našich zákazníků.

Služba Eurotel Mobilní Kancelář Profi je založena na technologii Microsoft Mobile Information Serveru od společnosti Microsoft. Řešení je plně kompatibilní s ostatními technologiemi od firmy Microsoft a jeho funkčnost bude dále rozvíjena. V současnosti služba umožňuje přístup k elektronické poště na systému Microsoft Exchange 2000, přičemž připojení pro zákazníky používající Lotus Notes se připravuje. Partneři Microsoftu v současnosti vyvíjejí nadstavbová řešení nad technologií MIS, například pro obchodní cestující nebo pro přístup k ERP systémům.

Otázka do diskuse: čekali jste na podobné řešení? Používáte již dnes elektronickou poštu na mobilu?

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Euro, Mobilní přístup, Obchodní cestující, Přístup, Mobil

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1