Eurotel přetahuje zákazníky Oskara a Paegasu

Když jsou na trhu tři operátoři a noví zákazníci se nehrnou, začnou se operátoři přetahovat. Jako první s tím začal Eurotel a nabízí zajímavé podmínky pro ty, co k němu přejdou od Oskara a Paegasu.
Eurotel přetahuje zákazníky Oskara a Paegasu

Od prvního listopadu můžete využít docela výhodné nabídky Eurotelu, pokud vám na mobilu svítí logo Oskara nebo Paegasu. Můžete si totiž vybrat číslo na přání zdarma s předvolbou 0724, pokud si vyberete dotovaný mobil a budete chtít uzavřít smlouvu na dva roky, zaplatíte jen 1570 Kč s DPH (běžně 3145 Kč) a pokud si budete kupovat pouze aktivaci, zaplatíte jen jednu korunu (běžně 525 Kč).

Co proto musíte udělat? Jste-li tarifními zákazníku Paegasu, pak musíte na pult v prodejně Eurotelu položit originál rozvázané smlouvy s Paegasem, pokud máte Twist nebo Oskara, musíte odevzdat svoji kartu SIM. Případný kredit na předplacené kartě vám nebude uhrazen, je tedy vhodné jej předtím provolat. Pokud tohle všechno splníte, můžete podepsat smlouvu s Eurotelem.

Eurotel tedy přechází do docela silné ofenzívy. Tato nabídka může být silným motivačním faktorem pro současné nespokojené zákazníky Oskara a Paegasu. Uvidíme, zda bude nakonec tak úspěšná, jak Eurotel doufá.

 

Diskuze (57) Další článek: Eurotel zlevňuje sady Go a má několik nových!

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Euro, Paegas, Oskar, Zákaz

Určitě si přečtěte