Eurotel připravuje internetový paušál na předplacené kartě Go

Eurotel reaguje na nabídku T-Mobilu. Od 1. června nabídne možnost neomezeného připojení k internetu na předplacené kartě Go a k tomu ještě volné minuty pro volání. Známe všechny podrobnosti, podívejte se také na srovnání s nabídkou T-Mobilu.
Eurotel připravuje internetový paušál na předplacené kartě Go

Eurotel od 1. června začne nabízet datový předplacený tarif Go Data Nonstop pro neomezený přístup k internetu a wapu přes GPRS. T-Mobilu jeho konkurenční výhoda v podobě podobného programu Twist Data Unlimited (psali jsme o něm dříve) vydržela přesně měsíc a teď bude mít velkou konkurenci. Eurotel totiž za stejnou cenu nabízí několik velmi příjemných inovací.

Téměř dokonalá nabídka

Tarif Go Data Nonstop funguje jako balíček k libovolnému programu Eurotel Go. Na rozdíl od T-Mobilu tedy nemusíte kupovat novou SIM, na své kartě si pouze aktivujete neomezená data. Měsíčně tato služba přijde na 850 Kč, částka je tedy stejná jako u Twistu, navíc ale dostanete třicet volných minut pro volání do všech sítí v České republice. Ty budou během hovoru běžným způsobem účtovány, Eurotel ale kredit bude průběžně vracet zpět.

Pro aktivaci balíčku Go Data Nonstop stačí zaslat textovou zprávu ve tvaru GO D850 na číslo 999 111. Případně lze také použít automatický hlasový systém na čísle *88 nebo menu *111*# (položky 1-1-2-5). Po aktivaci se z karty SIM odečte částka 850 Kč a celý následující měsíc se můžete k internetu a wapu připojovat přes GPRS bez omezení.

Pět dnů přes koncem předplaceného období od Eurotelu dostanete textovku s upozorněním, že by bylo vhodné dobít kredit. Bude-li potom vyšší než 850 Kč, služba Go Data Nonstop se automaticky obnoví na další měsíc. V případě nedostatečného kreditu se z karty opět stane běžná předplacenka, kde budete za GPRS platit standardní sazby. To je také důležitý rozdíl oproti T-Mobilu, u něhož se v případě nezaplacení GPRS kompletně zablokuje. U Eurotelu si ale budete muset dát pozor, abyste se s kreditem nedostali do záporných hodnot. V takovém případě by GPRS nebylo možné využívat.

Službu lze ukončit také manuálně. Stačí na číslo 999 111 poslat textovou zprávu ve tvaru GO D850 D. Podobně lze použít i hlasový konverzant *88 nebo menu *111*#.

Eurotel proti T-Mobilu

Při srovnání datových paušálů na předplacených kartách drží všechny triumfy v ruce Eurotel:

  • K měsíčnímu paušálu přidává 30 volných minut pro volání do všech českých sítí
  • Není třeba kupovat novou kartu SIM, jedná se o doplňkový balíček k běžným hlasovým tarifům
  • Služba GPRS se v případě nedostatečného kreditu nezablokuje, lze ji i nadále používat za běžné sazby

Rukavice je nyní všemi pěti prsty na straně T-Mobilu, který může argumentovat pouze trochu rychlejšími datovými přenosy (zde je důkaz). Na nabídku Eurotelu by ale asi měl zareagovat, protože pro uživatele zejména v tomto bezsmluvním případě není žádný problém přejít ke konkurenci, která mu nabízí víc.


Tip: Přečtěte si i tento dnešní článek o nové nabídce Eurotelu pro levné volání a posílání SMS na předplacených kartách Go

Témata článku: Operátoři, O2, Předplacené karty, Paušál, EU, Euro, Internet, Karta

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4