Eurotel: SMS z ciziny za desetník

Mobilní operátoři stejně jako každý rok před dobou dovolených přicházejí s různými akcemi. Tři z nich včera představil Eurotel: soutěž o zájezd za sto tisíc, levné karty Go a balíček pro velmi levné posílání SMS z ciziny.
Eurotel: SMS z ciziny za desetník

Roamingová SMS hra

Letní roamingová soutěž Eurotelu začala včera a bude trvat až do 15. srpna. Hra má velice jednoduchá pravidla, stačí poslat na číslo 999 238 textovou zprávu s jedním jediným slovem: LETO. Podmínkou je ale odeslání oné soutěžní SMS z roamingu, tedy odkudkoli ze zahraničí.

Pět výherců získá jako cenu zájezd v hodnotě 100 000 a další dvacítka vylosovaných zažije Eurovíkend v hodnotě 30 000 Kč. Výherci si mohou vybrat zájezd podle svého přání. Dalších deset tisíc výherců pak obdrží slevu na vyúčtování nebo Go kredit v hodnotě 50 Kč.

Výherci budou vybráni pomocí čísla, které bude dané kartě SIM přiděleno při účasti v soutěži. O své výhře případně neúspěchu se dozví chvilku po hlasování, Eurotel každému hráči pošle informační textovku. Nic ale není ztraceno, počet zpráv, které můžete zaslat, není omezen. Cena soutěžní SMS je stejná jako u běžné textovky posílané z roamingu.

Zvýhodněné Go karty a balíčky

Pro nové Go zákazníky je připravena speciální letní série malé Go sady za zvýhodněnou cenu 95 Kč. Na kartě je kredit ve výši 25 . Malá Go sada je v podstatě pouze samostatná předplacená Go SIM karta s kreditem.

Navíc je zde nová možnost pro všechny, kteří si zakoupí novou Go sadu označenou samolepkou, nebo samostatnou kartu Go v letním designu: mohou si za korunu aktivovat si balíček Go roaming SMS. S touto službou lze poslat z jakékoli evropské země deset textových zpráv. Každá z nich tedy vyjde jen na symbolických deset haléřů. Balíček s levnými textovkami lze samozřejmě také použít k účasti v roamingové SMS hře.

Akce s takto levnými SMS zprávami má ale samozřejmě omezení. Balíček totiž každý nový zákazník Eurotelu může využít pouze jednou. Aktivovat se dá do 31. srpna, nabídka malých Go sad ale platí pouze do vyprodání zásob.

Vyplatí se

U standardní nezvýhodněné malé Go sady s přednabitým kreditem 50 Kč, jejíž prodejní cena je 245 Kč, vychází po odečtení kreditu samotná karta SIM na 195 Kč. U v současnosti nabízené letní malé Go sady za zvýhodněnou cenu vyjde samotná SIM karta pouze na 70 Kč.

A roamingové textovky? Desetník je velmi lákavá cena, pokud ale budete malou Go sadu kupovat jen kvůli deseti SMS, je do nich potřeba rozpočítat celou hodnotu karty. Jedna zpráva potom vyjde na 7 Kč. Pořád je to ale levnější než běžné Go SMS posílané z roamingu, které po Evropě stojí přes jedenáct korun.

Témata článku: Operátoři, O2, SMS, EU

10 komentářů

Nejnovější komentáře

  • bob 16. 6. 2004 16:31:55
    Tak to byla ještě ta předchozí verze, já nevím, snad s názvem Juice nebo...
  • M. 15. 6. 2004 19:27:02
    Soutezni SMS z roamingu jsem posilal tolikrat - a nikdy nic
  • x 15. 6. 2004 11:05:22

    Mozna informace v zapecetne obalce ci hrmadny mail. Na to podle mne...

Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení