Eurotel: SMS z ciziny za desetník

Mobilní operátoři stejně jako každý rok před dobou dovolených přicházejí s různými akcemi. Tři z nich včera představil Eurotel: soutěž o zájezd za sto tisíc, levné karty Go a balíček pro velmi levné posílání SMS z ciziny.
Eurotel: SMS z ciziny za desetník

Roamingová SMS hra

Letní roamingová soutěž Eurotelu začala včera a bude trvat až do 15. srpna. Hra má velice jednoduchá pravidla, stačí poslat na číslo 999 238 textovou zprávu s jedním jediným slovem: LETO. Podmínkou je ale odeslání oné soutěžní SMS z roamingu, tedy odkudkoli ze zahraničí.

Pět výherců získá jako cenu zájezd v hodnotě 100 000 a další dvacítka vylosovaných zažije Eurovíkend v hodnotě 30 000 Kč. Výherci si mohou vybrat zájezd podle svého přání. Dalších deset tisíc výherců pak obdrží slevu na vyúčtování nebo Go kredit v hodnotě 50 Kč.

Výherci budou vybráni pomocí čísla, které bude dané kartě SIM přiděleno při účasti v soutěži. O své výhře případně neúspěchu se dozví chvilku po hlasování, Eurotel každému hráči pošle informační textovku. Nic ale není ztraceno, počet zpráv, které můžete zaslat, není omezen. Cena soutěžní SMS je stejná jako u běžné textovky posílané z roamingu.

Zvýhodněné Go karty a balíčky

Pro nové Go zákazníky je připravena speciální letní série malé Go sady za zvýhodněnou cenu 95 Kč. Na kartě je kredit ve výši 25 . Malá Go sada je v podstatě pouze samostatná předplacená Go SIM karta s kreditem.

Navíc je zde nová možnost pro všechny, kteří si zakoupí novou Go sadu označenou samolepkou, nebo samostatnou kartu Go v letním designu: mohou si za korunu aktivovat si balíček Go roaming SMS. S touto službou lze poslat z jakékoli evropské země deset textových zpráv. Každá z nich tedy vyjde jen na symbolických deset haléřů. Balíček s levnými textovkami lze samozřejmě také použít k účasti v roamingové SMS hře.

Akce s takto levnými SMS zprávami má ale samozřejmě omezení. Balíček totiž každý nový zákazník Eurotelu může využít pouze jednou. Aktivovat se dá do 31. srpna, nabídka malých Go sad ale platí pouze do vyprodání zásob.

Vyplatí se

U standardní nezvýhodněné malé Go sady s přednabitým kreditem 50 Kč, jejíž prodejní cena je 245 Kč, vychází po odečtení kreditu samotná karta SIM na 195 Kč. U v současnosti nabízené letní malé Go sady za zvýhodněnou cenu vyjde samotná SIM karta pouze na 70 Kč.

A roamingové textovky? Desetník je velmi lákavá cena, pokud ale budete malou Go sadu kupovat jen kvůli deseti SMS, je do nich potřeba rozpočítat celou hodnotu karty. Jedna zpráva potom vyjde na 7 Kč. Pořád je to ale levnější než běžné Go SMS posílané z roamingu, které po Evropě stojí přes jedenáct korun.

Diskuze (10) Další článek: Dialery stále hrozí a vykradou i mobilní kapsu

Témata článku: Operátoři, O2, SMS, EU, Euro, Lákavá cena


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 49