Eurotel: SMS z ciziny za desetník

Mobilní operátoři stejně jako každý rok před dobou dovolených přicházejí s různými akcemi. Tři z nich včera představil Eurotel: soutěž o zájezd za sto tisíc, levné karty Go a balíček pro velmi levné posílání SMS z ciziny.
Eurotel: SMS z ciziny za desetník

Roamingová SMS hra

Letní roamingová soutěž Eurotelu začala včera a bude trvat až do 15. srpna. Hra má velice jednoduchá pravidla, stačí poslat na číslo 999 238 textovou zprávu s jedním jediným slovem: LETO. Podmínkou je ale odeslání oné soutěžní SMS z roamingu, tedy odkudkoli ze zahraničí.

Pět výherců získá jako cenu zájezd v hodnotě 100 000 a další dvacítka vylosovaných zažije Eurovíkend v hodnotě 30 000 Kč. Výherci si mohou vybrat zájezd podle svého přání. Dalších deset tisíc výherců pak obdrží slevu na vyúčtování nebo Go kredit v hodnotě 50 Kč.

Výherci budou vybráni pomocí čísla, které bude dané kartě SIM přiděleno při účasti v soutěži. O své výhře případně neúspěchu se dozví chvilku po hlasování, Eurotel každému hráči pošle informační textovku. Nic ale není ztraceno, počet zpráv, které můžete zaslat, není omezen. Cena soutěžní SMS je stejná jako u běžné textovky posílané z roamingu.

Zvýhodněné Go karty a balíčky

Pro nové Go zákazníky je připravena speciální letní série malé Go sady za zvýhodněnou cenu 95 Kč. Na kartě je kredit ve výši 25 . Malá Go sada je v podstatě pouze samostatná předplacená Go SIM karta s kreditem.

Navíc je zde nová možnost pro všechny, kteří si zakoupí novou Go sadu označenou samolepkou, nebo samostatnou kartu Go v letním designu: mohou si za korunu aktivovat si balíček Go roaming SMS. S touto službou lze poslat z jakékoli evropské země deset textových zpráv. Každá z nich tedy vyjde jen na symbolických deset haléřů. Balíček s levnými textovkami lze samozřejmě také použít k účasti v roamingové SMS hře.

Akce s takto levnými SMS zprávami má ale samozřejmě omezení. Balíček totiž každý nový zákazník Eurotelu může využít pouze jednou. Aktivovat se dá do 31. srpna, nabídka malých Go sad ale platí pouze do vyprodání zásob.

Vyplatí se

U standardní nezvýhodněné malé Go sady s přednabitým kreditem 50 Kč, jejíž prodejní cena je 245 Kč, vychází po odečtení kreditu samotná karta SIM na 195 Kč. U v současnosti nabízené letní malé Go sady za zvýhodněnou cenu vyjde samotná SIM karta pouze na 70 Kč.

A roamingové textovky? Desetník je velmi lákavá cena, pokud ale budete malou Go sadu kupovat jen kvůli deseti SMS, je do nich potřeba rozpočítat celou hodnotu karty. Jedna zpráva potom vyjde na 7 Kč. Pořád je to ale levnější než běžné Go SMS posílané z roamingu, které po Evropě stojí přes jedenáct korun.

Témata článku: Operátoři, O2, SMS, EU, Lákavá cena, Euro

Určitě si přečtěte

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

** Tarif A měl mít 100 GB, „béčko“ 5 GB. Nakonec mají 150 MB až 1 GB ** Tarif pro lidi, kteří hodně volají nabízí 3000 minut za 499 Kč ** Veřejnou soutěž vyhrál brněnský virtuální operátor Fayn

Včera | Pospíšil Aleš | 57

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

** Hledáte bezdrátový reprák na cesty či na piknik? ** Otestovali jsme jich pro vás hned 18 ** Nový Computer je na stáncích!

6.  12.  2017 | redakce | 6

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2