Eurotel: SMS z ciziny za desetník

Mobilní operátoři stejně jako každý rok před dobou dovolených přicházejí s různými akcemi. Tři z nich včera představil Eurotel: soutěž o zájezd za sto tisíc, levné karty Go a balíček pro velmi levné posílání SMS z ciziny.
Eurotel: SMS z ciziny za desetník

Roamingová SMS hra

Letní roamingová soutěž Eurotelu začala včera a bude trvat až do 15. srpna. Hra má velice jednoduchá pravidla, stačí poslat na číslo 999 238 textovou zprávu s jedním jediným slovem: LETO. Podmínkou je ale odeslání oné soutěžní SMS z roamingu, tedy odkudkoli ze zahraničí.

Pět výherců získá jako cenu zájezd v hodnotě 100 000 a další dvacítka vylosovaných zažije Eurovíkend v hodnotě 30 000 Kč. Výherci si mohou vybrat zájezd podle svého přání. Dalších deset tisíc výherců pak obdrží slevu na vyúčtování nebo Go kredit v hodnotě 50 Kč.

Výherci budou vybráni pomocí čísla, které bude dané kartě SIM přiděleno při účasti v soutěži. O své výhře případně neúspěchu se dozví chvilku po hlasování, Eurotel každému hráči pošle informační textovku. Nic ale není ztraceno, počet zpráv, které můžete zaslat, není omezen. Cena soutěžní SMS je stejná jako u běžné textovky posílané z roamingu.

Zvýhodněné Go karty a balíčky

Pro nové Go zákazníky je připravena speciální letní série malé Go sady za zvýhodněnou cenu 95 Kč. Na kartě je kredit ve výši 25 . Malá Go sada je v podstatě pouze samostatná předplacená Go SIM karta s kreditem.

Navíc je zde nová možnost pro všechny, kteří si zakoupí novou Go sadu označenou samolepkou, nebo samostatnou kartu Go v letním designu: mohou si za korunu aktivovat si balíček Go roaming SMS. S touto službou lze poslat z jakékoli evropské země deset textových zpráv. Každá z nich tedy vyjde jen na symbolických deset haléřů. Balíček s levnými textovkami lze samozřejmě také použít k účasti v roamingové SMS hře.

Akce s takto levnými SMS zprávami má ale samozřejmě omezení. Balíček totiž každý nový zákazník Eurotelu může využít pouze jednou. Aktivovat se dá do 31. srpna, nabídka malých Go sad ale platí pouze do vyprodání zásob.

Vyplatí se

U standardní nezvýhodněné malé Go sady s přednabitým kreditem 50 Kč, jejíž prodejní cena je 245 Kč, vychází po odečtení kreditu samotná karta SIM na 195 Kč. U v současnosti nabízené letní malé Go sady za zvýhodněnou cenu vyjde samotná SIM karta pouze na 70 Kč.

A roamingové textovky? Desetník je velmi lákavá cena, pokud ale budete malou Go sadu kupovat jen kvůli deseti SMS, je do nich potřeba rozpočítat celou hodnotu karty. Jedna zpráva potom vyjde na 7 Kč. Pořád je to ale levnější než běžné Go SMS posílané z roamingu, které po Evropě stojí přes jedenáct korun.

Témata článku: Operátoři, O2, SMS, EU, Euro

Určitě si přečtěte

Computer Extra: Kompletní rádce výběrem komponent a sestavením počítače

Computer Extra: Kompletní rádce výběrem komponent a sestavením počítače

** Výběr nejlepších a nejvýhodnějších komponent ** Podrobný fotonávod pro sestavení počítače ** Hledání chyb, ladění a přetaktování

18.  10.  2017 | časopis Computer

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4