Eurotel snížil ceny mobilních telefonů

Nový NEC spojuje mobil a TV přijímač - Dell objevil chybu v PDA Axim X5 s Windows Mobile 2003 - Zvětšujeme paměť u Sony Ericssonu T300 - Quick.cz nabízí zasílání MMS pohlednic a wallpaperů - a další zprávy
Eurotel snížil ceny mobilních telefonů

Motorola do konce roku představí 16 nových mobilů
Motorola zveřejnila své finanční výsledky za druhé čtvrtletí (po kliknutí na odkaz pod článkem se dostanete na anglický originál), kde mimo jiné avizovala své nové modely. A věřte, že jich bude požehnaně – celkem 31. Z toho rovných šestnáct pro sítě GSM.
18.7.2003,
Turoň Marek

Sony Ericsson Z600 - první obrázek připravovaného véčka
Na webu Mobile-review.com se objevila možná podoba připravovaného véčka od Sony Ericssonu pod označením Z600. Zatím o něm víme jen to, že bude mít funkčně hodně společného s modelem T610.
18.7.2003,
Votruba Tomáš

Dell objevil chybu v PDA Axim X5 s Windows Mobile 2003
První handheld společnosti Dell s operačním systémem Windows Mobile 2003 Axim X5 obsahuje chybu, která snižuje výkon přístroje v mnoha aplikacích. Dell chybu identifikoval po stížnostech uživatelů, kteří zaznamenali zhoršení výkonu ve srovnání se stejným přístrojem s nainstalovanou starší verzi operačního systému.
17.7.2003,
Schön Otakar

cMessenger - javový ICQ klient zdarma pro všechny!
Pražská společnost Cleverlance, zabývající se mimo jiné technologií Java, představila univerzálního klienta, který dovoluje komunikovat s uživateli ICQ, Yahoo Messengeru, MSN a jiných systémů. cMessenger lze použít ve většině telefonů s podporou Javy a GPRS.
17.7.2003,
Votruba Tomáš

Quick.cz nabízí zasílání MMS pohlednic a wallpaperů
Portál Quick.cz, jenž je provozován Českým Telecomem, od dnešního dne nabízí ve spolupráci s Eurotelem možnost zasílání MMS zpráv z webu na mobilní telefon. Na adrese http://mms.quick.cz naleznete několik tématických okruhů pohlednic a wallpaperů.
16.7.2003,
Votruba Tomáš

Návod: jak zvětšit paměť u Sony Ericssonu T300
Poté, co jsem si na telefon trošku zvyknul (tak jako většina uživatelů), jsem i já řešil problém, jak do něj dostat co nejvíce snímků z foťáčku. Nevím, kolik jsem měl poprvé, když se mi telefon dostal do ruky. A ještě minulý týden jsem měl kolem 320 kB (pro úplnost fotka o rozlišení 640 x 480 obrazových bodů má kolem 45 - 55 kB).
16.7.2003,
Maršálek Jakub

Hloupý zloděj a hromada mobilů Sony Ericsson
New York – Sony Ericsson potvrdil, že z letiště JFK v New Yorku mu bylo ukradeno 25 tisíc mobilů. Jak ale řekla mluvčí Sony Ericsson Andrea Iraheta, zloděj bohužel nevěděl, že se jedná o makety s namalovaným displejem. V opačném případě by nám způsobil škodu až pět milionů dolarů.
16.7.2003,
Turoň Marek

Nový NEC spojuje mobil třetí generace a TV přijímač
Japonský NEC minulý týden představil mobil, který obsahuje i digitální TV tuner. Přesné charakteristiky přístroje jsou zatím mlhavé, ale zřejmě bude mít displej s rozlišením 120 x 160 bodů. Při ukázce bylo k přenosu použito formátu MPEG-2 TS, kterým se přenáší digitální televizní vysílání.
15.7.2003,
Selzer Martin

Eurotel snížil ceny mobilních telefonů
Eurotel upravil směrem dolů ceny následujících mobilů: Eurotel Smartphone, Nokia 7210, Panasonic GD87, Siemens M55, Siemens S55, Sony Ericsson T68i.
14.7.2003,
Petr Broža 

Váš názor | Oskar a registr zmeškaných hovorů

Témata článku: Ostatní, EU, Eurotel Smartphone, Eurotel Smartphone II, Nokia 7210, Nokia 7210 Supernova, Panasonic GD87, Siemens M55, Siemens S55, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson Z600, Mobil, Telefon, Mobilní telefon, Možná podoba, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan