Eurotel v květnu spustí rychlá data CDMA (přehled bleskovek)

T-Mobile spustil komerční provoz WiFi - Eurotel prodává Sony Ericsson T630 a Alcatel 735i - Ericsson chce Nokii překazit ovládnutí Symbianu - Motorola prozradila cenu modelů MPx a MPx100 - Letos se objeví čtyřicet nových Nokií.
Eurotel v květnu spustí rychlá data CDMA (přehled bleskovek)

Neuteklo vám něco? Nabízíme přehled bleskovek uplynulého týdne. Seřazeno od nejčtenějších.

Eurotel v květnu spustí rychlá data CDMA
Eurotel na květen chystá uvedení služby pro rychlé datové přenosy prostřednictvím technologie CDMA 450, která poběží na staré síti Tip (NMT).

T-Mobile spustil komerční provoz služby HotSpot (Wi-Fi)
T-Mobile dnes zahájil komerční provoz služby HotSpot, kterou si zákazníci mohli vyzkoušet již od poloviny loňského roku. Tento vysokorychlostní a zároveň pohodlný přístup k internetu je založen na bezdrátovém připojení.

Eurotel prodává Sony Ericsson T630 a Alcatel 735i
Eurotel začal prodávat Sony Ericsson T630. Podle všeho se jedná o světlé provedení, jeho cena je 10 995 Kč, ve zvýhodněné nabídce potom 5 995 Kč.

Kterak zloděj Siemensu SX1 s GPS daleko nedošel
Na tuto pikantní historku před chvílí upozornil Marigold a nemohu ji nechat bez povšimnutí. Na cebitovém stánku Siemensu kdosi odcizil koncept Siemensu SX1, který byl vybaven navigační technologií GPS.

Ericsson chce Nokii překazit ovládnutí Symbianu
O záměru Nokie koupit podíl Psionu ve sdružení Symbian jsme napsali už několik článků. Nyní se však ozval Ericsson, který by chtěl využít svého práva rovněž navýšit podíl a zabránit Nokii v získání většiny.

Motorola prozradila cenu modelů MPx a MPx100
Motorola zverejnila v tlačovej správe ceny pre európsky trh pre tieto dve zariadenia. Komunikátor Motorola MPx by sa mala predávať za cenu 749 euro, čo by bolo v prepočte tesne pod 24 tisíc Kč.

Eurotel postaví síť CDMA 450 s Nortel Networks
Praha, spol. s r.o., největší poskytovatel bezdrátových hlasových a datových služeb v České republice, si vybral společnost Nortel Network.

Do katalogu mobilů jsme přidali Nokii 6230
katalogu mobilů nyní najdete novou Nokii 6230, která se už brzy začne prodávat. Podle reakcí v diskusích i z dotazů, které nám chodí e-mailem, je vidět, že se na telefon opravdu hodně čeká.

Letos se objeví čtyřicet nových Nokií
Šéf Nokie Jorma Ollila dnes prohlásil, že společnost v letošním roce uvede kolem čtyřiceti nových mobilních telefonů. Počet novinek by tak měl být podobný jako v loňském roce.

Nová N-Gage: 14. dubna?
Nokia rozeslala zástupcům herních médií pozvánku na novinářské setkání, které se koná 14. dubna v Londýně.

Oficiální ICQ pro Series 60 je bohužel placené
America Online nabízí ICQ pro chytré telefony řady Series 60. Tentokrát se nejedná o žádný program třetí strany, který se napojuje na ICQ servery, ale o oficiální verzi přímo od výrobce.

Nové mobily Nokia pro Asii
Nokia představila tři mobilní telefony určené pro sítě CDMA. U nás je sice nebude možné používat, vypadají ale zajímavě.

Autorizovaný servis Febra Servis končí
Společnost Febra Servis, která je autorizovaným servisem pro mobilní telefony Alcatel, Nokia, Panasonic a Philips, končí k 31. březnu svoji činnost.

Czech On Line chce CDMA – od Eurotelu
Společnost Czech On Line včera požádala Eurotel o zpřístupnění vysokorychlostního internetu pomocí technologie CDMA na velkoobchodním základu.

Eurotel a Telecom chtějí propojit značkové prodejny
Český Telecom a Eurotel se chystají propojit sítě svých značkových prodejen. V prodejnách Telecomu mají být k dostání mobily a služby Eurotelu. Naopak Eurotel má nabízet služby Telecomu.

Průzkum: lidé nejvíce věří Nokii
Vydavatelství Reader´s Digest uskutečnilo už počtvrté velký průzkum, který měl za cíl posoudit důvěru občanů k různým značkám či institucím.

Orange chce Slováky naučit používat mobil
Společnost Orange Slovensko přichází s novou strategií, která má za úkol vzdělávat vlastní zákazníky. To bude podpořeno komunikační kampaní s heslem "Naozaj nemáte viac možností?".

Nejlevnější předplacená sada: Siemens A55 v Go
Eurotel ode dneška snížil cenu předplacené sady s mobilním telefonem Siemens A55. Původní cena 2 745 Kč klesla o pět set korun na současnou hodnotu 2 245 Kč.

Váš názor Další článek: Moře novinek od Samsungu (přehled článků)

Témata článku: Ostatní, EU, CDMA, Nokia N-Gage, Siemens A55, Sony Ericsson T630, Data, Euro, Předplacená sada, Blesk

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Nordic Telecom dá vale CDMA, příští rok spustí LTE. Zákazníci nový hardware dostanou

Nordic Telecom dá vale CDMA, příští rok spustí LTE. Zákazníci nový hardware dostanou

** Nordic Telecom chce být 4. mobilním operátorem, pomoci má LTE ** Stávající zákazníci budou vybaveni novým zařízením i SIM kartami ** Klíčová však bude aukce frekvencí v pásmu 700 MHz

24.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 49

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan