Eurotel: velká vánoční soutěž s Go

Na předvánoční období připravil Eurotel spoustu vánočních dárků, které může získat skutečně každý. Stačí pouze zakoupit vybranou Go sadu. A nebo chcete Go sadu za patnáct stovek?
Eurotel: velká vánoční soutěž s Go

Také Eurotel připravil pro své zákazníky vánoční dárky. Pokud si totiž po prvním listopadu zakoupíte některou z Go sad, najdete uvnitř malé překvapení – speciální vánoční dárek v podobě speciálního kuponu. Kupon bude mít dvě stírací pole, přičemž pod jedním z nich vždy najdete čtrnáctimístný kód pro dobití kreditu v hodnotě 100 korun.

Druhé stírací pole skrývá překvapení, protože teprve až pod jeho setření poznáte, jaký dárek vám byl štěstěnou přisouzen. Připraveno je opravdu velké množství cen, takže vyhrává skutečně každý. Chcete vědět, co vše na vás čeká?

  • 3 automobily VW New Beetle (GoAUTO),
  • 15 zájezdů pro dvě osoby dle vlastního výběru v hodnotě třicet tisíc korun (GoZAJEZD),
  • 20 herních konzolí Sony PlayStation 2 (GoPLAY2),
  • 100 přehrávačů minidisků Sony (GoMINID),
  • 200 kuponů s kreditem 3 000 korun,
  • 300 přenosných CD přehrávačů Sony (GoCDISK),
  • a desetitisíce dalších cen v podobě kreditu v hodnotách 100, 300 a tisíc korun.

Pokud pod stíracím polem najdete text STO, TRI nebo TIS následovaný čtrnáctimístným kódem, vyhráváte kredit v příslušné výši a můžete si ihned dobít svoji Go kartu. Pokud však stírací pole skrývá text (je uveden v závorkách ve výčtu dárků), stačí zavolat na Ježíškovskou Go linku, kde nahlásíte svoji výhru a dohodnete se s operátorkou na způsobu doručení výhry.

Go sady budou levnější

Před vánocemi také budete moci získat vybrané Go sady za snížené ceny. Ve vybraných městech (bude jich osmnáct a bude se jednat o menší města) bude probíhat od 15. listopadu do 14. prosince propagační akce, kde se bude prodávat šest vybraných Go sad a kde také můžete získat oprávnění k nákupu Go sady Wow s Alcatelem 303 za cenu 1 495 korun. Tato sada však nebude obsahovat vánoční Go kupon, bude pouze přednabita na hodnotu padesát korun.

 

Diskuze (16) Další článek: Relax a Business: nové tarify v síti Eurotel T!P

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Euro, Soutěž

Určitě si přečtěte