Eurotel: z olympiády nic nepropásnete

Eurotel nachystal k příležitosti blížících se olympijských her nové zpravodajské služby. Žádná důležitá informace by vám neměla uniknout, ať už budete kdekoli. S mobilním telefonem můžete mít neustálý přehled.
Eurotel: z olympiády nic nepropásnete

Už možná odpočíváte dny do startu olympijských her v Turíně. Nepřetržitý nával žhavých sportovních informacích nebude lehké zvládnout. Aby vám neuniklo nic důležitého, můžete využít služeb svých mobilních operátorů. Své nabídky aktuálních informačních služeb včera představil Eurotel. Vodafone reagoval přehledem připravovaných služeb a T-Mobile jistě nebude se svou nabídkou dlouho otálet a také se přidá.

Eurotel kromě běžného obecného zpravodajství na wapovém portálu Eurotel Live! a prostřednictvím SMS a MMS zpráv připravil pro příznivce zimních sportů zvýhodněné zpravodajské balíčky o veškerém dění na hrách týkající se českých sportovců.

SMS zpravodajství o českých sportovcích

Všichni sportovní příznivci, kteří chtějí být informováni o veškerých událostech týkajících se českých sportovců na letošních zimních hrách v Turíně, si mohou objednat balíček SMS zpravodajství o českých sportovcích a obdrží tak 3-10 SMS zpráv za den, dle počtu zajímavých událostí, včetně online přenosů. Pro aktivaci tohoto zpravodajství stačí zaslat SMS zprávu ve tvaru A CESI SMS na číslo 999888. Po skončení her v Turíně se služba sama automaticky vypne. Cena balíčku činí jen 50 Kč za celou dobu konání her.

MMS zpravodajství o českých sportovcích

Pokud uživatel vlastní telefon podporující MMS zprávy, může si pořídit kombinovaný balíček SMS a MMS zpravodajství o českých sportovcích na hrách. Obdrží tak 3-10 SMS zpráv za den, dle počtu zajímavých událostí, včetně online přenosů, a navíc každý den dostane 1-2 MMS zprávy s podrobným shrnutím zajímavých událostí včetně fotografií. Pro aktivaci tohoto zpravodajského balíčku je potřeba zaslat SMS ve tvaru A CESI MMS na číslo 999888. Služba se opět automaticky deaktivuje po skončení her v Turíně. Za tento kombinovaný zpravodajský balíček uživatel zaplatí jen 90 Kč za celou dobu konání her.

Všeobecný SMS zpravodajský přehled

Pro všeobecný přehled o dění na hrách si mohou všichni sportovní fanoušci aktivovat obecné sportovní SMS zpravodajství, které bude po dobu konání her zaměřeno především na důležité informace z her. Zákazník tak obdrží 5-6 SMS zpráv denně. Tuto službu lze aktivovat zasláním SMS ve tvaru A CTK S SMS na číslo 999888. Po skončení her v Turíně tato služba dál pokračuje jako obecné sportovní zpravodajství. Cena činí 1,20 Kč za každou doručenou zprávu.

Všeobecný MMS zpravodajský přehled

Stejným způsobem bude o důležité informace z her rozšířeno také sportovní MMS zpravodajství, v rámci kterého jsou doručovány 1-2 MMS zprávy za den. Pro aktivaci této služby stačí zaslat SMS ve tvaru A CTK S MMS na číslo 999888. Po skončení her v Turíně tato služba dál pokračuje jako obecné sportovní zpravodajství. Cena je 9,90 Kč za každou doručenou zprávu.

Vše také na wapovém portálu Eurotel Live!

Již tradičně na wapovém portálu Eurotel Live! nabídne Eurotel rozsáhlé zpravodajství z her, které bude rozčleněno do následujících kategorií:

 • Právě se stalo - nejaktuálnější informace
 • On-line reportáže - on-line zpravodajství z her + další vybrané přenosy
 • Češi na hrách - zprávy o českých sportovcích
 • Zprávy
 • Výsledky a statistiky
 • Program - program her podle dnů

Veškeré zpravodajství v rámci Eurotel Live! je za výhodnou cenu 0,30 Kč / kB.

Více informací na www.eurotel-live.cz

Témata článku: Operátoři, O2, EU

5 komentářů

Nejnovější komentáře

 • FM 9. 2. 2006 21:11:44
  Co se týče uvedeného odkazu - více informací na www.eurotel-live.cz....ať...
 • kik 8. 2. 2006 17:26:22
  Není to tak docela pravda. Chytře zahrnuli další větu, která by se v TZ...
 • trancelix 8. 2. 2006 8:42:28
  Kdybys ses podival na stranky eurotelu tak vidis ze to jen zkopirovali...
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení