Eurotel: z olympiády nic nepropásnete

Eurotel nachystal k příležitosti blížících se olympijských her nové zpravodajské služby. Žádná důležitá informace by vám neměla uniknout, ať už budete kdekoli. S mobilním telefonem můžete mít neustálý přehled.
Eurotel: z olympiády nic nepropásnete

Už možná odpočíváte dny do startu olympijských her v Turíně. Nepřetržitý nával žhavých sportovních informacích nebude lehké zvládnout. Aby vám neuniklo nic důležitého, můžete využít služeb svých mobilních operátorů. Své nabídky aktuálních informačních služeb včera představil Eurotel. Vodafone reagoval přehledem připravovaných služeb a T-Mobile jistě nebude se svou nabídkou dlouho otálet a také se přidá.

Eurotel kromě běžného obecného zpravodajství na wapovém portálu Eurotel Live! a prostřednictvím SMS a MMS zpráv připravil pro příznivce zimních sportů zvýhodněné zpravodajské balíčky o veškerém dění na hrách týkající se českých sportovců.

SMS zpravodajství o českých sportovcích

Všichni sportovní příznivci, kteří chtějí být informováni o veškerých událostech týkajících se českých sportovců na letošních zimních hrách v Turíně, si mohou objednat balíček SMS zpravodajství o českých sportovcích a obdrží tak 3-10 SMS zpráv za den, dle počtu zajímavých událostí, včetně online přenosů. Pro aktivaci tohoto zpravodajství stačí zaslat SMS zprávu ve tvaru A CESI SMS na číslo 999888. Po skončení her v Turíně se služba sama automaticky vypne. Cena balíčku činí jen 50 Kč za celou dobu konání her.

MMS zpravodajství o českých sportovcích

Pokud uživatel vlastní telefon podporující MMS zprávy, může si pořídit kombinovaný balíček SMS a MMS zpravodajství o českých sportovcích na hrách. Obdrží tak 3-10 SMS zpráv za den, dle počtu zajímavých událostí, včetně online přenosů, a navíc každý den dostane 1-2 MMS zprávy s podrobným shrnutím zajímavých událostí včetně fotografií. Pro aktivaci tohoto zpravodajského balíčku je potřeba zaslat SMS ve tvaru A CESI MMS na číslo 999888. Služba se opět automaticky deaktivuje po skončení her v Turíně. Za tento kombinovaný zpravodajský balíček uživatel zaplatí jen 90 Kč za celou dobu konání her.

Všeobecný SMS zpravodajský přehled

Pro všeobecný přehled o dění na hrách si mohou všichni sportovní fanoušci aktivovat obecné sportovní SMS zpravodajství, které bude po dobu konání her zaměřeno především na důležité informace z her. Zákazník tak obdrží 5-6 SMS zpráv denně. Tuto službu lze aktivovat zasláním SMS ve tvaru A CTK S SMS na číslo 999888. Po skončení her v Turíně tato služba dál pokračuje jako obecné sportovní zpravodajství. Cena činí 1,20 Kč za každou doručenou zprávu.

Všeobecný MMS zpravodajský přehled

Stejným způsobem bude o důležité informace z her rozšířeno také sportovní MMS zpravodajství, v rámci kterého jsou doručovány 1-2 MMS zprávy za den. Pro aktivaci této služby stačí zaslat SMS ve tvaru A CTK S MMS na číslo 999888. Po skončení her v Turíně tato služba dál pokračuje jako obecné sportovní zpravodajství. Cena je 9,90 Kč za každou doručenou zprávu.

Vše také na wapovém portálu Eurotel Live!

Již tradičně na wapovém portálu Eurotel Live! nabídne Eurotel rozsáhlé zpravodajství z her, které bude rozčleněno do následujících kategorií:

  • Právě se stalo - nejaktuálnější informace
  • On-line reportáže - on-line zpravodajství z her + další vybrané přenosy
  • Češi na hrách - zprávy o českých sportovcích
  • Zprávy
  • Výsledky a statistiky
  • Program - program her podle dnů

Veškeré zpravodajství v rámci Eurotel Live! je za výhodnou cenu 0,30 Kč / kB.

Více informací na www.eurotel-live.cz

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Euro

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1