Eurotel: založte si vlastní byznys

Mezi novinkami Eurotelu najdete také jeho vlastní pojetí elektronického tržiště, kde prostřednictvím mobilního telefonu a textových zpráv můžete získavat nejrůznější obchodní informace.
Eurotel: založte si vlastní byznys

Od prvního listopadu uvádí Eurotel novou službu nazvanou Eurotel SMS Obchodní Příležitost, která umožňuje pomocí GSM InfoTextu získávat informace o poptávkách jiných firem. Na nové službě spolupracuje Eurotel se společností Economy.CZ. Jedná se o elektronické tržiště, kam poptávající se firma vloží informaci o žádaném zboží nebo službě do systému našeho partnera a uživatelé této ihned získají informace o poptávce ve formě textových zpráv.

Pro aktivaci služby si zákazník nejprve založí na webové stránce sms.allytrade.cz  profil, ve kterém následně specifikuje oblasti, ze kterých chce získávat informace. Pomocí GSM InfoTextu je pak možné přiobjednávat další služby, nebo službu odhlásit.

Klíčová slova služby OBP

Seznam povinných a volitelných parametrů služby:

  • zaregistrování služby zasílání informací (Z)
  • ukončení zasílání informací (K)
  • tel. číslo na které se bude informace zasílat (YYYYYYYY)
  • číslo účtu zákazníka (XXXX)   
  • Počet informací, které budou doručeny (+N

Popis služby (informační obsah, princip činnosti):

Textovka odeslaná ve formátu, např:

  • OBP Z 602123456 7890 +10  objednání 10 obchodních příležitostí z účtu 7890
  • OBP Z 602123456 7890  objednání 1 obchodní příležitosti z účtu 7890
  • OBP K 602123456 7890  předčasné zrušení objednání informací z účtu 7890

V případě, že byla zaregistrována služba zasílání, začne InfoText zasílat textové zprávy z databáze zákazníka, až do výše nastaveného limitu (+N). Pokud je limit větší než počet informací v databází, budou další SMS zaslány v okamžiku uložení nových informací do databáze. Vyžádaná informace bude rozdělena do nejvýše 4 zpráv, které však budou tarifikovány jako jedna. Jednotná cena za doručenou informaci je 13 Kč, kdy doručená informace může být rozdělena do několika zpráv. Cena 13 Kč se však účtuje za všechny dohromady.

 

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Byznys

Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3


komerční sdělení

Komerční sdělení