Eurotel: založte si vlastní byznys

Mezi novinkami Eurotelu najdete také jeho vlastní pojetí elektronického tržiště, kde prostřednictvím mobilního telefonu a textových zpráv můžete získavat nejrůznější obchodní informace.

Od prvního listopadu uvádí Eurotel novou službu nazvanou Eurotel SMS Obchodní Příležitost, která umožňuje pomocí GSM InfoTextu získávat informace o poptávkách jiných firem. Na nové službě spolupracuje Eurotel se společností Economy.CZ. Jedná se o elektronické tržiště, kam poptávající se firma vloží informaci o žádaném zboží nebo službě do systému našeho partnera a uživatelé této ihned získají informace o poptávce ve formě textových zpráv.

Pro aktivaci služby si zákazník nejprve založí na webové stránce sms.allytrade.cz  profil, ve kterém následně specifikuje oblasti, ze kterých chce získávat informace. Pomocí GSM InfoTextu je pak možné přiobjednávat další služby, nebo službu odhlásit.

Klíčová slova služby OBP

Seznam povinných a volitelných parametrů služby:

  • zaregistrování služby zasílání informací (Z)
  • ukončení zasílání informací (K)
  • tel. číslo na které se bude informace zasílat (YYYYYYYY)
  • číslo účtu zákazníka (XXXX)   
  • Počet informací, které budou doručeny (+N

Popis služby (informační obsah, princip činnosti):

Textovka odeslaná ve formátu, např:

  • OBP Z 602123456 7890 +10  objednání 10 obchodních příležitostí z účtu 7890
  • OBP Z 602123456 7890  objednání 1 obchodní příležitosti z účtu 7890
  • OBP K 602123456 7890  předčasné zrušení objednání informací z účtu 7890

V případě, že byla zaregistrována služba zasílání, začne InfoText zasílat textové zprávy z databáze zákazníka, až do výše nastaveného limitu (+N). Pokud je limit větší než počet informací v databází, budou další SMS zaslány v okamžiku uložení nových informací do databáze. Vyžádaná informace bude rozdělena do nejvýše 4 zpráv, které však budou tarifikovány jako jedna. Jednotná cena za doručenou informaci je 13 Kč, kdy doručená informace může být rozdělena do několika zpráv. Cena 13 Kč se však účtuje za všechny dohromady.

 

Váš názor Další článek: Proč nelze datovat s Vánoční Oskartou za korunu?

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Byznys, Euro


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9