Eurotel zrychluje CDMA (přehled bleskovek)

Oskar prodloužil dobu zvonění na dvě minuty - Nokia právě představila další tři nové mobily - Levnější MMS u Oskara. Neuniklo vám něco? Je tu přehled nejúspěšnějších bleskovek minulých sedmi dní.
Eurotel zrychluje CDMA (přehled bleskovek)
Eurotel zrychluje CDMA
Eurotel pravděpodobně ruší rychlostní omezení pro CDMA, které každému uživateli dovolovalo rychlost nejvýše 800 kbps. V současné době se v některých lokalitách pohybuje dosahovaná rychlost na downlinku (forward linku) ve špičkách vysoko nad 1 Mbps.

Eurotel nevkládá do SMS z webu reklamu
Může to být spíš technický problém než záměr, Eurotel každopádně v současné době nevkládá do zpráv poslaných z internetové SMS brány reklamu. Neznamená to však, že máte opět k dispozici plnou kapacitu zprávy.

Oskar prodloužil dobu zvonění na dvě minuty
V Oskarově internetové službě Ptejte se se objevil dotaz, proč operátor prodloužil dobu zvonění z 30 na 120 sekund. Otázku nechejme otázkou a berme ji jako novou užitečnou informaci.

Eurotel propaguje „pravěkou“ službu
Právě jsem na druhé obálce Reflexu objevil reklamu Eurotelu, která propaguje (to byste neuhodli) konferenční hovor. Operátor radí, jak tato pravěká služba, kterou mobilní sítě nabízejí snad odjakživa a podporují ji všechny telefony, funguje a k čemu je dobré ji využívat.

Sámer Issa natočil reklamu na mobil LG
Tisková zpráva LG Electronics, kterou jsme právě dostali, sice neříká nic, na čem by stál a s čím by padal mobilní svět, ale třeba bude pro někoho zajímavá.

Nokia právě představila další tři nové mobily!
Nokia dnes představila trojici stylových telefonů. O prvním z nich, véčku 7270, si můžete přečíst podrobný článek. Tento telefon jsme totiž už mohli prozkoumat na vlastní oči.

Analýza: jaká je skutečná rychlost CDMA
Internetový deník Živě.cz ve svém včerejším článku analyzoval statistiky měření rychlosti připojení k internetu. V srpnu se mezi vytáčené spojení, ADSL a internet přes kabel dostala i služba Eurotel Data Expres – známé CDMA.

První smartphone s Windows Mobile u T-Mobilu: a hned nejlevnější
Německý T-Mobile začne v září prodávat svůj vůbec první chytrý telefon s operačním systémem od Microsoftu. Půjde o zařízení společnosti HTC upravené přímo pro operátora.

Levnější MMS u Oskara
Možná jsem objevil Ameriku a nejspíš to trochu schytám v diskusí, až dnes jsem se ale po upozornění čtenáře dozvěděl o jedné cenové změně u Oskara. Před měsícem, když operátor představoval nové tarify Naplno, se změnil počet volných multimediálních zpráv v balíčcích Moje MMS a Moje Oskar MMS.

Vizuální srovnání Nokie 9500, 6820, 6230, 6310i a 9300
Napriek tomu, že nový komunikátor Nokia 9300 bol predstavený len dnes ráno a mal by dostať na trh až začiatkom budúceho roku, v rôznych diskusných fórach sa už teraz objavovili fotografie novinky v porovnaní s inými modelmi fínskej Nokie.

Váš názor Další článek: Sony Ericsson Z1010: předběhl dobu (přehled článků)

Témata článku: Ostatní, EU, CDMA, Nokia 9300, Přehled, Blesk, Euro

Určitě si přečtěte