@evleaks zase řádil. Odtajnil podobu OnePlus 6

OnePlus rozhodně nepatří k mobilním výrobcům s dlouholetou tradicí. Přesto si již dokázala získat respekt a pozornost mobilního světa. Aktuálně očekáváme model OnePlus 6, k premiéře má dojít do léta.

Zatím neznáme podrobnosti, zato se Evanu Blassovi opět podařilo získat kvalitní snímek telefonu. Je z něj patrné, že telefon bude mít duální fotoaparát, pod nímž bude umístěna také čtečka otisků prstů. Na spodní hraně je patrný 3,5mm audio jack, USB-C konektor a hlasitý reproduktor.

Již dříve se zařízení podařilo zachytit i z přední strany, kde je jasně patrný v současnosti tolik populární (a současně nenáviděný) výřez v horní části displeje. S ohledem na skutečnost, že značku OnePlus vlastní společnost Oppo, lze očekávat, že výbava OnePlus 6 bude do značné míry podobná modelu Oppo R15.

Diskuze (1) Další článek: Proč všichni chtějí do škol, proč Apple zlevňuje a proč se blíží konec tabletů s Androidem

Témata článku: Oneplus, Duální fotoaparát, Bezrámečkový displej, Spekulace, Čtečka otisků prstů, USB-C, 3,5mm jack, evleaks, Přední strana, Mobilní svět, Mobilní výrobce, Spodní hrana, Řád, Kvalitní snímek, Horní část, Čtečka otisků, Hlasitý reproduktor, Usb-c konektor, Model, Evan Blassovi, Telefon, Blass, Značná míra


Určitě si přečtěte