Facebook Dating: Tinderu roste velká konkurence, na shodě zájmů nezáleží

Facebook k dnešnímu dni zprovoznil randící službu Facebook Dating, která bude konkurencí ke známému „vyhledávači vztahů“ Tinder. Zřejmou výhodou je to, že nepotřebujete vytvářet žádný speciální účet, stačí využit ten stávající z Facebooku. I když si samozřejmě pro účely hledání známostí můžete založit účet úplně nový. V aplikaci se ukáží další navrhované osoby z vašeho okolí, které se do programu Facebook Dating již zapojili. Nemusíte čekat na shodu zájmů a parametrů, stačí navrhovaným osobám poslat zprávu nebo jim dát Like.

Součástí Facebook Dating jsou i Stories, do služby můžete již nyní importovat vaše Stories z Facebooku, koncem roku přibude i import z Instagramu. A protože je síť Facebooku obřích rozměrů, je možné, že váš životní partner je skryt někde mezi vašimi Facebook přáteli či Instagram Followery. V aplikaci si tak můžete označit potenciální zájem o jinou osobu, a pokud ona udělá to samé, aplikace vám společný zájem jednoho o druhého prozradí, a umožní vám kontaktovat se textově navzájem.

Ukázka služby Facebook Dating:

Facebook Dating je v současné době k dispozici ve 20 zemích světa - v Argentině, Bolívii, Brazílii, Kanadě, Chile, Kolumbii, Ekvádoru, Guayaně, Laosu, Malajsii, Mexiku, Paraguayi, Peru, Singapuru, Surinamu, Thajsku, Uruguayi, Vietnamu, v USA a na Filipínách. Do Evropy se služba Facebook Dating dostane začátkem příštího roku.

Diskuze (2) Další článek: iPhone 11: Vyfotili jsme makety, na vzhled nových foťáků si budeme dlouho zvykat

Témata článku: Mobilní aplikace, Aplikace, Instagram, USA, Facebook, Instantní aplikace, Kanada, Tinder, Surinam, Zájem, Vietnam, Velká konkurence, Filipíny, Ekvádor, Chile, Peru, Thajsko, Facebook přítel, Mexiko, Malajsie, Kolumbie, Evropa, Konkurence, Laos, Shoda


Určitě si přečtěte