Facebook Messenger dostane nový kabát. Chce být dynamičtější a zábavnější

Po novém vzhledu webového Facebooku, jehož přechod jste mohli až do začátku října postupně odkládat o 14 dní, se dostala řada na mobilní Facebook Messenger. Aplikace v brzké době projde výrazným redesignem, a ty největší novinky Facebook nastínil v níže umístěném videu.

Mezi největší změny patři nové logo, nová defaultní barva chatu, nová schémata chatů, která se nastaví podle nálady či personalizované reakce. Podle Facebooku má být nová verze Messengeru „dynamičtější a zábavnější“. Ve videu níže si můžete všimnout i zmínky funkce Watch Together a tmavého režimu, které jsou v Messengeru již od minulého roku. Facebook zmiňuje i propojení zpráv Messengeru s Instagramem, které má být již brzy zpřístupněno v USA.

Jak vypadá nový kabát Facebook Messengeru:

Tím ale vývoj mobilního Messengeru zdaleka nekončí. V brzké době se máme těšit na selfie samolepky odrážející vaši náladu, nebo na zprávy, které zmizí, když opustíte chatovací skupinu. Příští rok se máme ze strany Facebook Messengeru dočkat i podpory efektů třetích stran pro rozšířenou realitu.

Zdroj Facebook

Diskuze (4) Další článek: iPhone 12 Pro: Hvězdný foťák s LiDARem a displej pod ochranou keramiky

Témata článku: Mobilní aplikace, Design, Messenger, Facebook, USA, Instagram, Kabát, Brzká doba, Nálada, Facebook Messenger


Určitě si přečtěte