Facebook vydal aplikaci pro tvorbu meme obrázků Whale. U nás zatím dostupná není

Facebook vydal aplikaci pro tvorbu meme obrázků Whale. U nás zatím dostupná není

Meme jsou pořád velice populární napříč celým internetem, a proto je s podivem, že Facebook vydal aplikaci na jejich tvorbu až teď. Za titulem Whale – Meme Creator stojí vývojáři z týmu NPE, kteří pro Facebook vytváří mini aplikace. Celé to má jeden háček, aplikace je totiž dostupná jen v Kanadě. Zatím.

Klepněte pro větší obrázek
Pravděpodobně již brzy nás čeká záplava všemožných více či vtipných meme obrázků. Připravte se.

Pokud náhodou máte kanadské Apple ID, nebo vám aplikace stojí za to si jej kvůli ní vytvořit, zdarma si ji můžete do svých iPhonů nainstalovat zde. Poté budete moci vtipné fotografie (své nebo z přítomné galerie) doplňovat o text, emotikony, filtry, samolepky atd. Nechybí ani různá rozvržení, stejně jako zcela volný režim, ve kterém můžete projevit svou kreativitu naplno.

Vydáním titulu na kanadském trhu si Facebook nejdříve testuje jeho funkčnost, a také vlastně zájem uživatelů o titul samotný. Vzhledem k náplni se dá ale očekávat, že se jej brzy dočkají i uživatelé ve zbytku světa, tedy snad i my. Jestli tomu však bude formou samostatné aplikace, nebo jen jako rozšíření aplikace Facebook, zatím známo není.

Diskuze (3) Další článek: Soutěžte v aplikaci Samsung Members. Každou středu a pátek až do Vánoc

Témata článku: Mobilní aplikace, Aplikace, iOS, AppStore, Facebook, Kanada, Whale, Titul, Uživatelé, Internet, Obrázek, Tvorba


Určitě si přečtěte