Fitbit Charge 3: voděodolný fitness náramek vydrží týden na jedno nabití

Společnost Fitbit představila novou generaci fitness náramku s označením Fitbit Charge 3. Oproti předchůdci je novinka usazena v hliníkovém šasi, které je o pětinu lehčí. Významnou novinkou je přítomnost dotykového displeje, který zobrazuje v několika odstínech šedi a má také výrazně vyšší maximální jas. Displej je kryt sklem Gorilla Glass 3 proti podření, celé tělo pak splňuje voděodolnost do 50 metrů pod vodní hladinu. Náramek má podle výrobce vydržet až týden na jedno nabití.

Náramek nabídne to, co byste od něj běžně čekali. Monitoruje váš pohyb, cvičení, ukazuje notifikace a upomínky z připojeného telefonu. Protože však Fitbit Charge 3 nemá vlastní GPS, pro plnou funkčnost bude třeba mít v blízkosti i připojený smartphone (Android i iOS). Vnitřní strana se postará o měření srdečního tepu (funkce 24/7 PurePulse) a okysličení krve (snímač SpO2). Náramek dále zvládne monitorovat váš spánek a nabídne 15 režimů cvičení pro nejpopulárnější sporty. V režimu Swim Mode můžete na náramku zase sledovat uplavanou vzdálenost (tj. počty „bazénů“).

Představení fitness náramku Fitbit Charge 3:

Fitbit pro Charge 3 nabízí hned několik řemínků, které lze jednoduše vyměňovat. Děrované náramky jsou určeny na cvičení, na výběr jsou ale i stylové silikonové, textilní či kožené pásky. A pokud si vyberete verzi Charge 3 Special Edition s NFC, dostanete v základním balení zdarma i klasický černý pásek. Fitbit Charge 3 bude v ČR k dostání v průběhu října za 3 890 Kč. Na výběr bude hned několik variant s různou barvou těla a připojeného řemínku.

Váš názor Další článek: Heureka.cz rozšiřuje Dny dopravy zdarma, levněji nakoupíte až do středy

Témata článku: Android, Chytré náramky, Nositelnosti, Fitbit, Gorilla Glass, Voděodolnost, 5 ATM, Chytré věci, FitbitOS, Připojený telefon, Řemínek, Nová generace, Významná novinka, Připojený smartphone, Nabití, Cvičení, Fitness náramek, Srdeční tep, Vnitřní strana, Česká republika, Dotykový displej, Fitbit Charge, Základní balení, Vodní hladina, Fitness


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 8X — obr téměř bez chyb

RECENZE: Honor 8X — obr téměř bez chyb

** 6,5" displej nemusí nezbytně znamenat nepoužitelně velkou plácačku ** Výbava nezklame, až na zastaralý microUSB konektor ** Zásadní inovace nečekejte, ale ve střední třídě to (zatím) nevadí

Martin Herodek | 58