Fitbit vypustil chytré hodinky Versa do českých obchodů. Líbit se budou obzvláště ženám a sportovcům

I když už se nové hodinky Versa prodávají, až dnes je Fitbit slavnostně uvedl na český trh. Níže uvedené informace platí, jen je upřesníme a doplníme.

Fitbit Versa stojí 5 130 Kč, koupíte je na Alza.cz, CZC.cz, Mall.cz, v Datartu a v Euronics. Dostupné barvy jsou černá, šedá a růžovo-zlatá, také v Česku se budou prodávat dvě speciální edice, které mají v balení textilní řemínky navíc. Na Slovensku hodinky nabídne Alza.sk za 199 eur.

Zaujmout by mohly i tři měsíce hudební platformy Deezer zdarma.


V březnu  Fitbit představil nový model hodinek Versa a slíbil, že je začne prodávat začátkem dubna za cenu kolem poloviny Apple Watch. Dnes můžu oznámit, že hodinky už můžete koupit. Oficiální uvedení na trh sice proběhne až 10. května, ale Alza má dvě varianty skladem už dnes. Cenovka zní 5 149 Kč.

Kromě těchto informací vám také přidáme fotky hodinek, které jsme potkali na konferenci IFA GPC. Zkušenosti s Fitbit Versa přidáme v následujících týdnech, až se nám dostanou do redakce.

Diskuze (62) Další článek: Asus rozjel předprodej Zenfonu 5 a dočasně je za hodně zajímavé peníze

Témata článku: Chytré hodinky, Hodinky, Nositelnosti, Apple Watch, Fitbit, Alza, Sport, Datart, Slovensko, Speciální edice, Následující týden, Uvedená informace, Česká republika, Euro, Oficiální uvedení, Model hodinek, Český obchod, Fitbit Versa, Český trh, Nová hodinky, Hod, Versa, Nový model, Slib, Půlka


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 118

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

** Nokia 7.1 je povedená stylovka vyšší střední třídy ** Znovu láká na čistý systém zapojený do programu Android One ** Lákavou funkcí může být i podpora HDR10 u videa.

Martin Miksa | 21

Vybrali jsme 12 povedených tabletů, které udělají radost pod stromečkem

Vybrali jsme 12 povedených tabletů, které udělají radost pod stromečkem

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů napříč cenovým spektrem ** Cena použitelných modelů začíná na dvou tisících korun

Jan Láska | 91