Fixed Boom: Bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem a cenou na polovině Apple Air Pods

Nechcete-li dělat kompromisy mezi kvalitou hudby a skutečně bezdrátovou technologií, mohou vás sluchátka Fixed Boom oslovit. Disponují totiž silnými měniči o průměru 14 mm, běžně se přitom setkáte s velikostí mezi šesti až osmi milimetry. Ty navíc v kombinaci se subwoofery poskytuji skvělý hudební zážitek.

Může za to i ten fakt, že se jedná o „špunty“, nikoli „pecky“, kterými jsou např. Apple AirPods. Ideální silikonový nástavec (v balení je několik velikostí) vám tak dokonale utěsní sluchovod, že můžete jet v hlučné MHD, aniž byste byli rušeni. Navíc stojí půlku toho, co řešení od Applu, tedy 2 490 Kč.

Díky nástavci, který se jakoby vzepře uvnitř ušního boltce, se sluchátka hodí i na sport, nevypadnou ani při běhu. Jsou pohodlné i při dlouhodobém poslechu. Na jedno nabití vydrží kolem čtyř hodin, dobíjecí pouzdro pak obsahuje energii na dalších 10 hodin hudby. Stačí sluchátka vložit dovnitř a zavřít, na 80 % kapacity se dobijí za hodinu. Pouzdro samotné se nabíjí přes microUSB.

S telefonem se Fixed Boom spojí okamžitě po vyjmutí z pouzdra, jakmile je tam vrátíte, zase se vypnou. Levé sluchátko obsahuje ovládání (hrát, pauza, následující skladba, aktivace hlasového asistenta, vytočení posledního volaného čísla), stejně jako integrovaný mikrofon pro vyřizování hovorů.

Spojení s telefonem zajišťuje Bluetooth ve verzi 4.2, takže se můžete vzdálit na cca 10 metrů, aniž by se propojení přerušilo. Zajímavé je, že na integraci antén pracovali specialisté ze společností Supertooth a Interphone.

Diskuze (5) Další článek: Boj ve střední třídě. MediaTek Helio P70 jde přímo proti Snapdragonu 675

Témata článku: Příslušenství, Bezdrátová sluchátka, Bluetooth, Sluchátka, Hlasový asistent, AirPods, Fixed, Pouzdro, Integrovaný mikrofon, Nástavec, Bezdrátová technologie, Bezdrátová sluchátka, Sluchátko, Apple AirPods, Dobíjecí pouzdro, Levé sluchátko, Dlouhodobý poslech, Ušní boltec, Následující skladba, Nabíjecí pouzdro, Velikost


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 118

Ani Samsung, ani Huawei. První skládací telefon na světě představila bezejmenná čínská firma

Ani Samsung, ani Huawei. První skládací telefon na světě představila bezejmenná čínská firma

** Rok 2019 má být rokem skládacích hybridů, Nová éra však načala trochu s předstihem ** Royole FlexPai je první skládací hybrid na světě, ale počítejte hned s několika kompromisy ** Tím hlavním je velká tloušťka zařízení při jeho složení...

Martin Chroust | 33

RECENZE: Huawei Nova 3 — vysvitla cenově dostupná hvězda

RECENZE: Huawei Nova 3 — vysvitla cenově dostupná hvězda

** Nova 3 je smartphone pro mladé a náročnější uživatele ** Obsahuje špičkovou výbavu, nešetřilo se skoro nikde ** Potěší hlavně baterie s dobrou výdrží a 3,5mm jack

Jan Láska | 22