Fixed Boom: Bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem a cenou na polovině Apple Air Pods

Nechcete-li dělat kompromisy mezi kvalitou hudby a skutečně bezdrátovou technologií, mohou vás sluchátka Fixed Boom oslovit. Disponují totiž silnými měniči o průměru 14 mm, běžně se přitom setkáte s velikostí mezi šesti až osmi milimetry. Ty navíc v kombinaci se subwoofery poskytuji skvělý hudební zážitek.

Může za to i ten fakt, že se jedná o „špunty“, nikoli „pecky“, kterými jsou např. Apple AirPods. Ideální silikonový nástavec (v balení je několik velikostí) vám tak dokonale utěsní sluchovod, že můžete jet v hlučné MHD, aniž byste byli rušeni. Navíc stojí půlku toho, co řešení od Applu, tedy 2 490 Kč.

Díky nástavci, který se jakoby vzepře uvnitř ušního boltce, se sluchátka hodí i na sport, nevypadnou ani při běhu. Jsou pohodlné i při dlouhodobém poslechu. Na jedno nabití vydrží kolem čtyř hodin, dobíjecí pouzdro pak obsahuje energii na dalších 10 hodin hudby. Stačí sluchátka vložit dovnitř a zavřít, na 80 % kapacity se dobijí za hodinu. Pouzdro samotné se nabíjí přes microUSB.

S telefonem se Fixed Boom spojí okamžitě po vyjmutí z pouzdra, jakmile je tam vrátíte, zase se vypnou. Levé sluchátko obsahuje ovládání (hrát, pauza, následující skladba, aktivace hlasového asistenta, vytočení posledního volaného čísla), stejně jako integrovaný mikrofon pro vyřizování hovorů.

Spojení s telefonem zajišťuje Bluetooth ve verzi 4.2, takže se můžete vzdálit na cca 10 metrů, aniž by se propojení přerušilo. Zajímavé je, že na integraci antén pracovali specialisté ze společností Supertooth a Interphone.

Diskuze (6) Další článek: Boj ve střední třídě. MediaTek Helio P70 jde přímo proti Snapdragonu 675

Témata článku: Příslušenství, Hlasový asistent, Bluetooth, Bezdrátová sluchátka, Sluchátka, AirPods, Fixed, Dobíjecí pouzdro, Velikost, Sluch, Sluchátko, Apple AirPods, Bolt, Bezdrátová technologie, Nástavec, Nabíjecí pouzdro, Integrovaný mikrofon, Dlouhodobý poslech, Následující skladba, Ušní boltec, Měnič, Levé sluchátko, Pouzdro


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

** Kompromisy ve výbavě nejsou omezující ** Čtečka v displeji překvapí rychlostí i minimem chybných čtení ** Telefonu chybí nějaká specialita, kterou by se dokázal blýsknout

Martin Herodek | 5

RECENZE: Huawei P30 Lite – krasavec se veze na vlně úspěchu

RECENZE: Huawei P30 Lite – krasavec se veze na vlně úspěchu

** Všudepřítomný důraz kladený na fotoaparát se opět vyplácí ** Po úspěchu top modelů nasadil P30 Lite sebevědomou cenovku ** I přes některé nedostatky se, myslím, bude prodávat o sto šest

Jakub Vrbacký | 49