Flixbus nabízí v nejnovějších autobusech rychlejší připojení přes LTE bez FUP limitu

Flixbus nabízí v nejnovějších autobusech rychlejší připojení přes LTE bez FUP limitu

Autobusový dopravce Flixbus zařadil na vnitrostátní linky provozované na českém území nové autobusy nizozemské značky VDL. V nich nabízí cestujícím bezplatné připojení přes Wi-Fi pomocí technologie 4G bez FUP limitu a zábavný palubní portál Passengera.

Na střechu nových autobusů jsou instalovány dvě LTE antény, signál se do vnitřních prostor autobusu distribuuje pomocí duální Wi-Fi. Dopravce na připojení z jednoho terminálu během cesty neuplatňuje FUP limit, surfování je tedy neomezené. Podle posledních údajů Flixbusu narostl objem dat v jeho autobusech přenesených přes Wi-Fi o 25 %.

Každé sedadlo je vybaveno zásuvkou 230V a také USB konektorem. Cestující se na svém zařízení může připojit přes internet k zábavnímu portálu Passengera. Ten dokáže za jízdy zobrazit aktuální polohu vozidla na mapě, nabízí zprávy, výběr z 20 filmů, poslech hudby nebo hraní her. Vše je dostupné v češtině, angličtině i němčině.

Diskuze (10) Další článek: Přesně takhle to dává smysl. LG V40 ThinQ má pět foťáků na zoomování

Témata článku: LTE, Mobilní internet, FUP, 4G, Wi-Fi, Limit, České území, Duální wi-fi, Poslední údaj, Připojení, Rychlé připojení, Zábavní portál, Autobus


Určitě si přečtěte