Fotbalový šampionát 2008 a zvířecí SIMS v mobilu

Pojďte si zahrát nejlepší fotbalovou mobilní hru současnosti nebo se starejte o domácí mazlíčky. Pro milovníky akce máme střílečku.

A jsou tu opět nejnovější mobilní hry v Javě. V závěru článku zjistíte, zda váš telefon konkrétní hru podporuje. Pokud ano, stáhněte si ji a můžete začít pařit. Doma, ve vlaku, ve frontě v supermarketu, prostě kdekoliv.

Petz

Dnes tu máme něco pro chovatele domácích mazlíčků nebo aspoň pro ty, kdo by se o zvířátko rádi starali, ale ve skutečném životě si ho nemohou z různých důvodů dovolit. Proto je tu simulátor Petz, ve kterém si můžete vybrat hned z devíti roztomilých zvířátek. Starat se budete o štěně, koťátko, křečka, papouška a další exotickou faunu. Bude záležet jen na vás, nakolik jednotlivé mazlíčky vycvičíte, kolik si jich do vašeho virtuálního domova pořídíte najednou a jak spolu budou vzájemně vycházet.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Kromě toho, že budete muset pohlídat, aby se kočka místo myší nekrmila vámi chovaným křečkem, nebo aby pes kočku pořád neproháněl po celém domě, se musíte postarat hlavně o základní zvířecí potřeby. To znamená pravidelně plnit misky žrádlem a vodou a starat se o to, aby měl váš zvěřinec dostatek pohybu i odpočinku. Nechybí ani doprovodná mise, kdy svého psíka nebo kočku přihlásíte na výstavu a vychováte z nich sportovní šampiony. Hra je celá v češtině s hezkou grafikou, hlavně menší děti se vztahem ke zvířatům z ní budou určitě nadšeny.

Petz (simulátor):

 • SMS ve tvaru: CP HYUHQ
 • odeslat na číslo: 900 09 80
 • cena: 80 Kč

Real Football 2008

Věhlasnou sportovní hru Real Football už příznivci zeleného trávníku určitě znají z uplynulých sezon. Gameloft přichází s verzí pro rok 2008, která loňskou variantu ještě více vylepšuje a hlavně rozšiřuje. Opět se můžete těšit na výborně graficky zpracované 3D prostředí, více než 200 klubů a národních týmů, z nichž každý má vlastní styl hry a hráče s jedinečnými vlastnostmi. Nechybí ani zvučná česká jména jako Čech, Nedvěd, Poborský a Baroš. Užijete si Robinhovo kličkování, Crouchovo hlavičkování nebo obrannou sílu Cannavarova národního týmu. Nově přibyly některé tváře, lépe jsou zpracovány statistiky týmů i jednotlivých hráčů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Pokud nemáte zrovna čas na velký turnaj, můžete si zahrát přátelský zápas. Náročnějším herním módem je liga nebo turnaj. Českou ligu si sice nezahrajete, ale šampionátu se Česká republika účastní, a to navíc s poměrně dobrými papírovými předpoklady. Vrcholem všech zápasů je potom mistrovství světa, které dostalo v menu samostatnou položku. Pokud máte rádi tvrdší hru na hraně pravidel, zkusit můžete i několik ráznějších zákroků, díky nimž si možná vykoledujete i červenou kartu. Real Football vás zkrátka hned tak bavit nepřestane, má všechno, co má pořádný sportovní simulátor mít: výbornou grafiku, ovládání a při vyšších obtížnostech i odpovídajícího protivníka s umělou inteligencí.

Real Football 2008 (sportovní):

 • SMS ve tvaru: CP HMQNL
 • odeslat na číslo: 900 09 80
 • cena: 80 Kč

Avenging Angel

Akční bojovka, která má svého předchůdce mezi hrami pro PC. Pokud vás láká tematika záhrobí, spousta oživlých mrtvol, hnilobný zápach rozkládajícího se masa a zástupy zombies pohlcující postupně celou planetu, tato mobilní střílečka je určena přesně pro vás. Budete se brodit kalužemi krve a hromadami slizu a střílet na vše, co se hýbe.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Váš úkol je prostý: mrtví ožívají a pomalu začínají zaplavovat zemi. Ulice jsou jich plné a ohrožují každého, komu v hrudi tepe srdce a v žilách koluje teplá krev, kterou se živí. Svět potřebuje hrdinu, a tím jste právě vy. Pokud se této role zhostíte, připravte se na pořádný akční nářez, který se navíc dá hrát v multiplayeru.

Avenging Angel (akční, bojová):

 • SMS ve tvaru: CP HPEVX
 • odeslat na číslo: 900 09 80
 • cena: 80 Kč

3D Flower Towers

Ani dnes nezapomínáme na příznivce logických her a přinášíme 3D skládačku inspirovanou legendárním tetrisem. Nejedná se však přímo o klasický tetris oblečený do specifického kabátu. V třírozměrném prostředí se tentokrát budete snažit skládat útvary z různobarevných padajících květů. Po sestavení vodorovné řady nebo diagonály květinky zmizí a přičítají se vám body. Hra je jednoduchá ale zábavná. Svým květinovým provedením potěší zejména něžnější část populace, zaujme také příjemnou barevnou grafikou a líbivými efekty.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

3D Flower Towers (logická):

 • SMS ve tvaru: CP HQAPF
 • odeslat na číslo: 900 09 80
 • cena: 80 Kč


Doplňující informace

Hry jsou v češtině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem STAHNU KOD na číslo 900 09 03. KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. Příklad: STAHNU HCRWH 

Cena SMS je 3 Kč. Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 9:00–17:00).


Tip, jak hru stáhnout levněji

Zaujala vás některá hra, ale bojíte se vysokých poplatků za stažená data? Pro zákazníky Vodafonu a T-Mobilu máme malý trik, jak ušetřit. Stačí si pro přístup k wapu nastavit už téměř zapomenuté vytáčené připojení, u kterého je zpoplatněna doba připojení, nikoliv objem přenesených dat (jako je tomu u GPRS). Svému operátorovi tak zaplatíte pouze částku za dobu stahování hry, což je pro představu 2 až 4 minuty. Přesnou cenu zjistíte podle této jednoduché tabulky:

 Cena připojení k WAPuCena za data při stahování hry (3 minuty)Vytáčené připojení
Tarifní i předplacené služby Vodafone1,79 Kč/min.5,37 KčNastavení najdete zde
Tarifní služby T-Mobile2,38 Kč/min.7,14 KčNastavení najdete zde
T-Mobile- předplacené služby3,20 Kč/min.9,60 KčNastavení najdete zde
Vytáčené připojení je po první minutě účtováno po sekundách (60+1).

Témata článku: Software pro mobily, Zvíře, Mobil, SIM, Tematika

Určitě si přečtěte

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

** Máte starší telefon který nepoužíváte? Nevyhazujte jej. ** S projekty UpCycling mu můžete dát nový smysl. ** Může z něj být třeba herní konzole, kamerový systém či stroj na těžbu Bitcoinu

5.  11.  2017 | Miksa Martin | 2

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 9