Fotografie Ericssonu R600 - lowend s mnoha funkcemi

Další z nedávno představených mobilků je určen do předplacených sad; disponuje však spoustou zajímavých funkcí, které bychom u něj určitě nehledali. Mobil jsme doplnili do naší databáze a přidali několik hezkých fotografií.
Fotografie Ericssonu R600 - lowend s mnoha funkcemi

Vzhledný a zajímavý mobilek Ericsson R600 není jen krásným designérským kouskem, ale podporuje také ty nejnovější funkce, které můžeme v mobilním telefonu současnosti vůbec hledat. Při pročítání parametrů proto narazím na podporu rychlých paketových přenosů dat s využitím moderní technologie GPRS, kterou již nabízejí všichni čeští mobilní operátoři. Najdete tam také podporu nové generace textových zpráv EMS, s jejichž pomocí můžete přijímat a odesílat nejen obyčejný text jako doposud, ale také vyzváněcí melodie, obrázky nebo třeba loga.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Lehký mobilní telefon Ericsson R600 má vestavěnou anténu a poměrně velký, pětiřádkový displej. Ten dokáže zobrazit několik odstínů šedé barvy pro perfektní zobrazení obrázků a jednodušších fotografií – ať již se jedná o obrázkové EMS, spořiče obrazovky nebo všemožné obrázky na wapových stránkách. Pro přehledné textování mezi dvěma mobily stejné značky můžete s úspěchem použít mobilního chatu, ve kterém se jednotlivé zprávy poměrně přehledně zobrazují na displeji mobilu pod sebou – řadí se do seznamu.

Klepněte pro větší obrázek
SIM kartu operátora hledejte pod baterií.

U telefonů této značky určených pro evropský trh byla až doposud neznámá možnost změny barvy podsvícení – displej Ericssonu R600 dokáže zářit nejen klasickou zelenou barvičkou, ale také červenou nebo oranžovou. Pro podsvícení mohou být zvoleny jiné barvy něž pro odlišení příchozích hovorů. Z běžně dostupných funkcí můžete využít možností kalendáře, 200 míst pro telefonní seznam přímo v paměti telefonu nebo čtyři zajímavé hry.

Klepněte pro větší obrázek
Prohlédněte si klávesnici pěkně z blízka.

Klepněte pro větší obrázek
Pohled na detail kontaktů baterie
a integrované antény.

Klepněte pro větší obrázek
SIM karta v plné parádě.

Klepněte pro větší obrázek
Srovnání velikosti: zleva Ericssonci T65,
T66, R600, T68m a T68i.

Klepněte pro větší obrázek
Závěrečný pohled na zádíčka telefonu
- tentokrát s vyjmutou SIM kartou.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Krátké rozloučení - takto vypadá nový Ericsson R600.
Když se tak na něj dívám, docela se mi líbí. Vám také?

Podrobné parametry mobilu najdete v naší databázi.

Fotografie pocházejí ze serveru http://www.efashion.net.cn/.

Diskuze (35) Další článek: NMT: Jak je to s kvalitou signálu?

Témata článku: Smartphony, Ericsson, Lowend, Ericsson R600, Funkce, Foto, MNO, Krásný design, Fotografie

Určitě si přečtěte