Fotografie týdne: když světlo stojí modelem

Beze světla není fotka. My jsme ale tentokrát z pouhého prostředníka udělali hlavní objekt zájmu.
Klepněte pro větší obrázek
Partnerem soutěže je a ceny pro vítěze věnoval Kingston 

Další Fotografie týdne je za námi. Možná si někteří chtěli napravit reputaci, možná téma tohoto týdne sedlo někomu více než to minulé… Tak jako tak nebyla o fotky určené pro výběr nouze, což nás samozřejmě těší. Viděli jsme několik povedených fotografií domácího osvětlení i železnice, mezi kterými bychom měli určitě zmínit „Rozbité Slunce“ od Jany 150007 nebo „Ready to go…“ od snoopa.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
„Ready to go…“ a „Rozbité Slunce“

Pomyslné druhé a třetí místo bychom měli, přejděme proto k vítězi. Možná už někdo tuší, možná je to prostě na pohled jasné, možná někomu přijde jako drzost odnést si cenu vítěze dvakrát po sobě. Stálí uživatelé už asi vědí, o kom je řeč. Co naplat, Roman 2K celé galerii opět předvedl, že se zadaným tématem si umí poradit a že nemá problém nastínit a zrealizovat zajímavý snímek, jakým je„…luce…“.

Na první pohled nás fotografie zaujala geometrickými prvky a symetrickou diagonálou, oddělující světlo a stín. Nejen světlo je nejlepší přítel fotografa, také přirozeně tmavé rohy dobře zvýrazňují zářící střed, který si Roman pojistil proti zbytečným přepalům. Celá fotka je postavená na relativně jednoduché myšlence, žádné složitosti.

Klepněte pro větší obrázek

Romanovi gratulujeme a přejeme hodně dalších vydařených snímků. Témata Fotografie týdne pro příští týden budou opět dvě. „Celebrita" je první a „hřbitov" druhé, zamyslete se, prostor pro nápady tady určitě je.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Pro vítěze je připravena 2GB microSD s redukcemi a USB čtečkou, nebo 4GB USB „fleška“
Diskuze (12) Další článek: Global Mobile Awards: to nej ze světa mobilů

Témata článku: Ostatní, Světlo, Sto, Svět, Fotografie, Foto, Zajímavý snímek, Model

Určitě si přečtěte