Fotografie týdne: utržené sluchátko

Víte, že za jedinou fotku z mobilu od nás můžete každý týden dostat gigabajty značky Kingston a triko MobilMania?
Klepněte pro větší obrázek
Partnerem soutěže je a ceny pro vítěze věnoval Kingston  

Ještě než začneme se slavnostním vyhlašováním vítězů, chtěli bychom poděkovat všem, kteří tento týden přispěli fotkou do soutěže. Opravdu, tak široký výběr kvalitních snímků nepamatujeme už dlouho. Nebudeme zdržovat a zamíříme přímo k věci, odspoda až na špičku. Velice pěkný snímek předvedl Lojofonik. Zdánlivě obyčejná fotka kamaráda v horách je svěžím, promyšleným záběrem. Příjemné horské scenerii se opravdu těžko odolává.

Klepněte pro větší obrázek 
Portrét a hory

Sympatickou dvojici galeristů většina z nás určitě poznala ve velmi vydařeném autodvojportrétu. Líbí se nám kompozice, která jasně ukazuje na místo konání MS v Liberci i technické zpracování, a Grebson si tak odnáší nejen naše uznání, ale i pomyslnou třetí příčku. Prostě a jednoduše zachycené kouzlo úsměvu sympatické dívky nám předvádí bwian. Fotografii by prospěl lepší převod do BW a lepší světlo v obličeji, ale jako streeetovka je super.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
2 v 1, Kouzlo úsměvu

Tramta-da-dá, prosíme aplaus pro vítěze. Tím se v devátém týdnu letošního roku nestává nikdo jiný, než Elvis Michal (druhým profilem Rebel1) se svojí fotkou „Tak jde čas“. Hlavním motivem je dobré spojení archívní fotografie z dětství a současnosti. Elvis v mládí evidentně tíhl k utrženému sluchátku. Nakolik k tomu přispěl Mach s Šebestovou se nedozvíme. Neokoukaný námět a dobré zpracování s trochou humoru tak Michalovi přináší zasloužené vítězství.

Klepněte pro větší obrázek

Všem zúčastněným opět gratulujeme a těšíme se na další snímky, tento týden na téma „Interiér“. Mějte se hezky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Pro vítěze je připravena 2GB microSD s redukcemi a USB čtečkou, nebo 4GB USB „fleška“
Diskuze (2) Další článek: Fotohádanky: poznáte Česko a svět z letadla?

Témata článku: Ostatní, Fotografie, Druhý profil, Foto, Sluchátko, Dobré zpracování

Určitě si přečtěte