Foťte mobilem sníh a vyhrajte tři sluchátka

Soutěž o tři špičková bluetoothová sluchátka Plantronics! Foťte mobilem a můžete vyhrát.
Foťte mobilem sníh a vyhrajte tři sluchátka

Aktualizováno:

Soutěž o tři bluetoothová sluchátka Plantronics jsme rozběhli minulý týden k příležitosti velké sněhové nadílky. Úkol pro zapojení do soutěže byl zdánlivě jednoduchý - vyfotit mobilním telefonem "sníh" a fotografii pak zařadit do naší galerie fotomobilů. Jenže v průběhu týdne sníh postupně mizel a zůstal už jen na horách.

Abychom dali do poslední chvíle šanci i čtenářům z nížin, trochu jsme na poslední den soutěže upravili pravidla. Do souteže zařadíme nově i snímky, které budou mít něco společného s těmito tématy:

 • obleva
 • jaro už v únoru
 • umělá zima
 • těšíme se na sníh

S tématy se poperte jak chcete, zapojte fantasii. Do soutěže budeme tedy z galerie vybírat kromě zimních snímků z celého uplynulého týdne také snímky na výše zmíněná témata, které budou přidány během soboty 3. února. Snímky přidané dříve, které by náhodou splňovaly podmínku, budeme ignorovat. Soutěžní snímky zařaďte do galerie podle tématu, žádná speciální soutěžní kategorie není.

Poznámka: Vyhodnocovat vítěze budeme s kolegy z časopisu Mobility hned v sobotu v noci, po půlnoční uzávěrce soutěže. Pokud bude fotografií příliš a nevydržíme dlouho ponocovat, tak v průběhu neděle.


Pravidla soutěže (původní článek):

Foťte zimu, získáte sluchátko

Všude jsou hromady sněhu a s tím spojené radosti i strasti. Mějte svůj fotomobil neustále po ruce a foťte zajímavé situace, které má na svědomí sněhová nadílka. Mohou to být dopravní nehody, kuriózní situace, sněhové výtvory nebo jen krásy zasněžené přírody. Zkrátka cokoli, co má něco společného s aktuální bohatou sněhovou nadílkou a dokážete to originálně zachytit mobilním telefonem.

Své fotografie pak nahrajete do galerie fotomobilů (jak na to?) a tím se automaticky zařadíte do soutěže o atraktivní cenu. Do galerie můžete zařadit i více svých fotografií se zimní tématikou a tím zvýšit své šance na výhru.

Tip: galerii najdete na adrese galerie.mobilmania.cz

Soutěž potrvá až do soboty 3. února. Výherce vyhlásíme v neděli 4. února 2007. Oceněny budou tři nejlepší fotografie s nejzajímavějším tématem a nápaditým zpracováním. Hledíme především na originalitu, pohotovost při pořizování snímku nebo „umělecké“ cítění. Naopak přehlížíme nedostatky v technické kvalitě fotografií, aby nebyli diskriminováni majitelé horších fotomobilů.

Omrzlé prsty stojí za to!

Soutěží se o tři kvalitní bluetoothová sluchátka Plantronics ExplorerTM 340. Nabízí originální a velmi atraktivní design ve spojení s osvědčenou konstrukcí a vysokým výkonem. Souprava se intuitivně ovládá jedním tlačítkem a jsou na ní LED kontrolky nabíjení a zmeškaného hovoru. Tuto lehkou náhlavní soupravu lze pohodlně nosit na levém nebo pravém uchu.

Klepněte pro větší obrázek 
Plantronics Explorer 340

Plantronics ExplorerTM 340 ve zkratce:

 • výdrž až 10 hodin hovoru a 240 hodin v pohotovostním režimu
 • intuitivní ovládání více funkcí jedním tlačítkem
 • hmotnost 17 g
 • indikátor stavu akumulátoru a zmeškaného hovoru
 • ohebná smyčka za ucho umožňuje nošení na levém nebo pravém uchu
 • Bluetooth v2.0
 • dosah až 10 metrů od telefonu

Jste náročnější nebo si neveříte, že v soutěži uspějete? Podívejte se na nabídku bluetoothových sluchátek Plantronics.

Klepněte pro větší obrázek

Poznámka: Budeme pečlivě zkoumat, zda jsou fotografie skutečně pořízeny mobilním telefonem a fotografie případných podvodníků smažeme a ze soutěže vyřadíme. I když jsou výhry atraktivní a obelstít nás nějakou fotografií z běžného digitálu by bylo celkem snadné, ctěte prosím pravidla ať je hra fér. Rádi pro vás pak připravíme další soutěže.
Diskuze (20) Další článek: Nokia N99: sen o novém komunikátoru

Témata článku: Příslušenství, Sluchátka, Sluch, Mobil, Pořízený mobil, Sníh, Kuriózní situace, Nejzajímavější téma, Průběh neděle


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 19

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 63

Představujeme Honor 10 Lite: Je krásný, dělá skvělé selfie a nestojí moc

Představujeme Honor 10 Lite: Je krásný, dělá skvělé selfie a nestojí moc

** Honor představil pro český trh novinku střední třídy - Honor 10 Lite ** Lákadly jsou třpytivý design, špičkové selfie a umělá inteligence ** Telefon jsme stihli krátce otestovat, toto jsou první dojmy

Martin Miksa | 24

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

** Otestovali jsme nový model spadající do nejnižší řady Galaxy J ** Část funkcí si bere od Galaxy A6, kovové tělo však nahradil kvalitní plast ** I tak se ale novinka prodává za 6 500 Kč. Není to trochu moc?

Martin Chroust | 22