Foťte mobilem sníh a vyhrajte tři sluchátka

Soutěž o tři špičková bluetoothová sluchátka Plantronics! Foťte mobilem a můžete vyhrát.
Foťte mobilem sníh a vyhrajte tři sluchátka

Aktualizováno:

Soutěž o tři bluetoothová sluchátka Plantronics jsme rozběhli minulý týden k příležitosti velké sněhové nadílky. Úkol pro zapojení do soutěže byl zdánlivě jednoduchý - vyfotit mobilním telefonem "sníh" a fotografii pak zařadit do naší galerie fotomobilů. Jenže v průběhu týdne sníh postupně mizel a zůstal už jen na horách.

Abychom dali do poslední chvíle šanci i čtenářům z nížin, trochu jsme na poslední den soutěže upravili pravidla. Do souteže zařadíme nově i snímky, které budou mít něco společného s těmito tématy:

 • obleva
 • jaro už v únoru
 • umělá zima
 • těšíme se na sníh

S tématy se poperte jak chcete, zapojte fantasii. Do soutěže budeme tedy z galerie vybírat kromě zimních snímků z celého uplynulého týdne také snímky na výše zmíněná témata, které budou přidány během soboty 3. února. Snímky přidané dříve, které by náhodou splňovaly podmínku, budeme ignorovat. Soutěžní snímky zařaďte do galerie podle tématu, žádná speciální soutěžní kategorie není.

Poznámka: Vyhodnocovat vítěze budeme s kolegy z časopisu Mobility hned v sobotu v noci, po půlnoční uzávěrce soutěže. Pokud bude fotografií příliš a nevydržíme dlouho ponocovat, tak v průběhu neděle.


Pravidla soutěže (původní článek):

Foťte zimu, získáte sluchátko

Všude jsou hromady sněhu a s tím spojené radosti i strasti. Mějte svůj fotomobil neustále po ruce a foťte zajímavé situace, které má na svědomí sněhová nadílka. Mohou to být dopravní nehody, kuriózní situace, sněhové výtvory nebo jen krásy zasněžené přírody. Zkrátka cokoli, co má něco společného s aktuální bohatou sněhovou nadílkou a dokážete to originálně zachytit mobilním telefonem.

Své fotografie pak nahrajete do galerie fotomobilů (jak na to?) a tím se automaticky zařadíte do soutěže o atraktivní cenu. Do galerie můžete zařadit i více svých fotografií se zimní tématikou a tím zvýšit své šance na výhru.

Tip: galerii najdete na adrese galerie.mobilmania.cz

Soutěž potrvá až do soboty 3. února. Výherce vyhlásíme v neděli 4. února 2007. Oceněny budou tři nejlepší fotografie s nejzajímavějším tématem a nápaditým zpracováním. Hledíme především na originalitu, pohotovost při pořizování snímku nebo „umělecké“ cítění. Naopak přehlížíme nedostatky v technické kvalitě fotografií, aby nebyli diskriminováni majitelé horších fotomobilů.

Omrzlé prsty stojí za to!

Soutěží se o tři kvalitní bluetoothová sluchátka Plantronics ExplorerTM 340. Nabízí originální a velmi atraktivní design ve spojení s osvědčenou konstrukcí a vysokým výkonem. Souprava se intuitivně ovládá jedním tlačítkem a jsou na ní LED kontrolky nabíjení a zmeškaného hovoru. Tuto lehkou náhlavní soupravu lze pohodlně nosit na levém nebo pravém uchu.

Klepněte pro větší obrázek 
Plantronics Explorer 340

Plantronics ExplorerTM 340 ve zkratce:

 • výdrž až 10 hodin hovoru a 240 hodin v pohotovostním režimu
 • intuitivní ovládání více funkcí jedním tlačítkem
 • hmotnost 17 g
 • indikátor stavu akumulátoru a zmeškaného hovoru
 • ohebná smyčka za ucho umožňuje nošení na levém nebo pravém uchu
 • Bluetooth v2.0
 • dosah až 10 metrů od telefonu

Jste náročnější nebo si neveříte, že v soutěži uspějete? Podívejte se na nabídku bluetoothových sluchátek Plantronics.

Klepněte pro větší obrázek

Poznámka: Budeme pečlivě zkoumat, zda jsou fotografie skutečně pořízeny mobilním telefonem a fotografie případných podvodníků smažeme a ze soutěže vyřadíme. I když jsou výhry atraktivní a obelstít nás nějakou fotografií z běžného digitálu by bylo celkem snadné, ctěte prosím pravidla ať je hra fér. Rádi pro vás pak připravíme další soutěže.
Diskuze (20) Další článek: Nokia N99: sen o novém komunikátoru

Témata článku: Příslušenství, Sluchátka, Sníh, Průběh neděle, Kuriózní situace, Mobil, Nejzajímavější téma


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11