GameBoy na Nokii 7650? Proč ne!

Na světě je emulátor pro Nokii 7650, který umožňuje spouštět většinu her napsaných původně pro herní konzole GameBoy. A to nejlepší na konec – emulátor je zdarma.
GameBoy na Nokii 7650? Proč ne!

Klepněte pro větší obrázek

Hračičkové, kteří vlastní mobilní telefon Nokia 7650, mají nyní o zábavu postaráno. Nejenže pro jejich telefon již existuje spousta nativních her, nyní se k nim přidají ještě další – určené pro GameBoy.

Go, GoBoy

Za vším stojí emulátor GoBoy, který dokáže na mobilu spustit většinu klasických i barevných her určených pro herní konzole GameBoy. Program zabere pouze 150 kB paměti a je volně ke stažení na stránkách WildPalm. Pro bezproblémové „paření“ je nutné mít alespoň 1 200kB volné paměti. Hry se spouštějí přímo z Inboxu a emulátor dokáže spouštět i hry komprimované, které tak nemusíte ani dekomprimovat.

O tom, že emulátor není všemocný, svědčí bohužel i nemožnost ukládat své výsledky ve hře. Funkce „Save“ bude tedy pouze pro okrasu. Další omezení už jsou pochopitelná – nemožnost hraní s více hráči najednou či absence zvuku.

Každopádně se jedná o praktický prográmek, který využijí zejména předešlí majitelé herní konzole GameBoy, neboť se u nich předpokládá bohatý archív her.

Diskuze (39) Další článek: Levnější hovory s Go a nová sekundová tarifikace

Témata článku: Nokia, Nokia 7650


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136