Garmin na veletrhu IFA v Berlíně představí šest nových chytrých hodinek!

Značka Garmin bude na blížícím se veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně dost vidět. Americká firma do německého hlavního města nepřiveze jen jedny, ale hned šest nových modelů chytrých hodinek. První novinkou budou Garmin Venu, které do 43mm těla vměstnaly funkce chytrých hodinek a fitness náramku. S modely Vivoactive 4 a Vivoactive 4s je pojí podpora monitoringu plavání, běhu a cyklistiky. Mezi předinstalovanými aplikace nemá chybět Spotify ani Deezer, NFC bude sloužit pro mobilní platby Garmin Pay.

Hodinky Vivomove Style vypadají jako tradiční náramkové hodinky. Za analogovými rafičkami se však skrývá barevný displej, hodinky zvládnou monitorovat vaše fyzické aktivity a na vnitřní straně u nich najdete i měřič srdečního tepu. U dalších modelů se dostáváme k nižší výbavě a zřejmě také do nižší cenové hladiny. Vivomove 3 Sport a Vivomove 3s vypadají opět jako obyčejné hodinky, pod částí ciferníku je však umístěn OLED panel, který zobrazuje vše potřebné. Ani těmto hodinkám nechybí podpora trackování pohybu, zobrazování notifikací či měřič srdečního tepu.

Jak fungují hodinkové platby Garmin Pay?

Hodinky by si měly odbýt svou premiéru na veletrhu IFA v Berlíně (od 6. do 11. září), kde se k hodinkám dozvíme i detailnější specifikace. Fanoušky značky může mrzet zejména to, že se, alespoň podle úniků, neplánuje žádný nástupce nejvyšší modelové řady Fénix.

Zdroj Winfuture

Diskuze (24) Další článek: Sousto pro bezpečnostní služby. Na vlastních mapách bude Huawei pracovat s ruskou a americkou firmou

Témata článku: Chytré hodinky, IFA, Garmin, NFC, Garmin Pay, Spekulace, Hodinky, Spotify, Design, Fénix, Veletrh, Měřič, Model, Tep, Srdeční tep, Berlín, Deezer


Určitě si přečtěte

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 73

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 126

RECENZE: Apple Watch Series 4 — o parník před konkurencí

RECENZE: Apple Watch Series 4 — o parník před konkurencí

** Apple Watch se po letech dočkaly vylepšeného designu ** Hlavní změnou je větší displej s tenčími rámečky ** Zlepšila se však i výbava a použité senzory

Martin Miksa | 187