Go bejby Go - další způsob dobití kreditu

Kredit na Go kartě svého dítka, přítelkyně či rodičů můžete od prvního listopadu dobíjet opravdu neobvyklým způsobem – prostřednictvím svého mobilu s některým z tarifních programů.
Go bejby Go - další způsob dobití kreditu

Od prvního listopadu přibude Eurotelu nový, alternativní způsob dobíjení kreditu na předplacených Go kartách. Toto dobíjení je realizováno prostřednictvím účtu tarifního zákazníka. Nyní tak můžete dobíjet mobil svého potomka jednoduchým hovorem ze svého mobilu na číslo hlasové samoobsluhy *11 a hodnota vybraného Go kuponu vám bude naúčtována na vašem příštím měsíčním vyúčtování.

Jak to probíhá?

  • Zavoláte na číslo *11 a hned v hlavní nabídce zvolíte třetí položku (nabití Go karty prostřednictvím účtu standardního zákazníka).
  • Zadáte své šestimístné identifikační číslo. 
  • Zadáte telefonní číslo Go karty, kterou chcete dobít.
  • Zadáte hodnotu Go kupónu v hodnotách 300, 500, 1 000 nebo 2 000 korun.
  • Hlasový systém potvrdí všechny zadané údaje.
  • Nejpozději do třiceti minut obdržíte potvrzující textovku (obsahuje částku a číslo Go karty). Majitel této karty obdrží textovku s údajem o dobití.
  • Na své měsíční faktuře bude toto dobití zaúčtováno v kolonce jednorázové poplatky.

Podmínky a omezení

Abyste mohli tento způsob dobíjení kreditu používat, musíte být tarifním zákazníkem nejméně čtyři měsíce a musíte mít dobrou platební morálku (pouze jedna faktura smí být zaplacena do třiceti dnů po splatnosti). Pro dobíjení máte stanoven měsíční limit, který je závislý na průměrné výši účtu za poslední tři měsíce (jako jeden měsíc se počítá třicet kalendářních dnů).

Pokud tedy tento průměr nepřesáhl pět tisíc korun, můžete nabíjet Go kartu maximálně za tisícovku, pokud tento průměr pět tisíc přesáhne můžete nabíjet částkou v hodnotě až dva tisíce korun.

Potěšil vás nový způsob dobíjení?

 

Diskuze (11) Další článek: Eurotel: velká vánoční soutěž s Go

Témata článku: Operátoři, O2, Kredit, Dobití, Způsob

Určitě si přečtěte