GoMobil nabídne volání pod 2 Kč [exkluzivně]

Sazba 2,50 Kč u současných virtuálů brzy padne. GoMobil slibuje volání do všech sítí pod dvě koruny, ve vlastní síti ještě mnohem levněji. Startuje tento týden.
GoMobil nabídne volání pod 2 Kč [exkluzivně]

Virtuálové rostou jako houby po dešti, jedním z nich bude již od června GoMobil. Provozovat ho bude českobudějovická společnost Terms a.s., která má od ČTÚ přiděleno 20 tisíc čísel (799 790 000 až 799 799 999). GoMobil se profiluje jako levný virtuální operátor pro každého – na své si u něj mají přijít domácnosti, drobní podnikatelé, senioři ale i mladí a aktivní lidé.

To nejzajímavější, co GoMobil slibuje, je férová nabídka a „až o 50 % levnější volání“. Zeptali jsme se budoucího virtuála, jak velký cenový řez můžeme očekávat. Odpovídal Jiří Malecha, projektový manažer GoMobil: „Cena za volání v naší síti půjde pod jednu korunu, sazba za volání do ostatních sítí bude pod 2 Kč/min. To vše s tarifikací 60+1, bez smluv a závazků.“

Klepněte pro větší obrázek
SIM karta GoMobil, adaptéry budou součástí balení (obr.: @gomobilcz)

Svou nabídku GoMobil odhalí ještě tento týden, komerční start pak plánuje 1. června. O GoMobil dále víme, že bude využívat infrastrukturu T-Mobilu (zprostředkovaně přes GTS Czech). GoMobil můžete sledovat na Facebooku i Twitteru, popřípadě na webu gomobil.cz.

Se sazbou pod dvě koruny za minutu se GoMobil dostane před stávající nabídku BleskMobilu, Mobilu.cz i Tesco Mobile. Z dostupných informací můžeme usuzovat, že souboj o ty zákazníky, kteří hledají nejnižší cenu svede GoMobil (alespoň v prvopočátku) s 99mobile, což je další virtuál, který na červen slibuje volání pod hranicí 2 Kč/min.

Diskuze (119) Další článek: Huawei Ascend P6: první obrázky nejtenčího smartphonu světa

Témata článku: Operátoři, Virtuální operátoři, Nákup a ceny, Hospodaření a finance, ČTÚ, GoMobil, Komerční start, Volání

Určitě si přečtěte