Google dnes představí nové Pixely 3 a možná něco navíc. Sledujte živý přenos

V rámci měsíce, kterému říkáme #SuperŘíjen, pokračují premiéry nových klíčových zařízení pro předvánoční sezónu 2018. Dnes je na řadě keynote Googlu, na níž americká společnost představí očekávané smartphony rodiny Pixel 3. Akci můžete ve formě živého video přenosu sledovat přímo v tomto článku od dnešních 17 hodin tuzemského času.

Podle mnoha předchozích spekulací z důvěryhodných zdrojů, např. od Evana Blasse, už je téměř jisté, že uvidíme dva nové Pixely 3, které přijdou ve dvou velikostech a třech různých barvách. Google zůstane věrný jednoduchému a minimalistickému designu. Větší z modelů má mít bezrámečkový displej s výřezem. Duální fotoaparát zřejmě nebude obsahovat ani jeden z modelů.

Diskuze (19) Další článek: Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Témata článku: Google, Duální fotoaparát, Bezrámečkový displej, Keynote, Tisková konference, Premiéra, Živý přenos, Online přenos, Google Pixel 3, Google Pixel 3 XL, Minimalistický design, SuperŘíjen, Nový pixel, Americká společnost, Evan Blass, Jednoduchý design, Předvánoční sezóna, Přenos, Předchozí spekulace, Evan, Důvěryhodný zdroj, Model


Určitě si přečtěte